Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Schmitt Pált csak én ejtem le...

Schmitt Pált csak én ejtem le magasból?

Figyelt kérdés
Annyira elegem van már abból, hogy a csapból is az a tata folyik, itt is minden második kérdés róla szól (igen, tudom, hogy ez is :D), facebookon is linkelgetnek be cikkeket meg képeket róla, a tévé is róla beszél, tegnap a suliban is egyik órán szóba hozta a tanár és mindenki elkezdte ott szapulni egész órán kerersztül. Nyugtassatok meg, hogy nem én vagyok az egyetlen, aki lesz@rja, mit csinálnak a doktorijával.
2012. márc. 31. 07:51
 1/6 Valaki0702 ***** válasza:
100%
Mindenkinek elege van csak az optimista Fideszeseknek nem, más országban már rég le mondott volna egy ilyen botrányba került politikus ráadásul tegnap kijelentette, hogy azért se mond le.
2012. márc. 31. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Engem már az se érdekel, ha nem mond le, csak találjanak már végre valami izgalmasabb témát, unom már, hogy mindenki csak erről tud beszélni. Elsőre tényleg felháborító, de mikor már x hete erről beszél az egész ország, akkor már annyira nem tud érdekelni.
2012. márc. 31. 08:20
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de én nem unom. Annyira mellbevágó és nevetséges ez az egész, hogy én még érdeklődéssel figyelem a fejleményeket egyrészt mint pszichodráma, másrészt mint komédia, harmadrészt meg mint egy politikai esemény, ami talán alááshatja már végre az az Orbán-rendszert.


Orbán folyamatosan hazudik és manipulál, és engem megdöbbent, hogy a magyarok mennyire beveszik ezt, mennyire nem látják át a valóságot. Ha a valósság nem segít a kijózanodásban, hátha ez. Sokszor elmondták már, hogy egy politikus ellehetetlenülése ott kezdődik, amikor nevetségessé válik. Ezek itt most ezzel az üggyel elkezdtek roppant nevetségessé válni.


Én megértem azt is, hogy te unod. Én még nem, mert látok az ügyben további érdekes rétegeket.

2012. márc. 31. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Szerintem sokan mások is leejtenék (halkan: dobnák) magasból.
2012. márc. 31. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hogy tiszta vizet öntsünk a pohárba. 1., képzeld el, hogy a családod feje Schmitt Pál az apád.2., Mindenkit becsap, bólogató János 3., Te meg úgy vagy vele, majd elfelejtik. Minek foglalkozni vele.5., Nem úgy van, mert szégyent hozott a családra. Erkölcsileg emberileg megbukott. Nem lehet úgy tenni, mintha nem történt volna semmi!
2012. márc. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért nem mond le, mert a FIDESZ-nek még valamiért szüksége van erre a bólogató Jánosra. Valamit még megakar oldani, mert nem biztos, hogy a következő elnök az Orbán minden cselekedetét helyesnek tartaná.
2012. márc. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!