Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Schmitt Pál a fidesz Gyurcsány...

Schmitt Pál a fidesz Gyurcsány Ference?

Figyelt kérdés
Mind a kettőt lemondásra szólította fel az ellenzék, mégse tette meg.
2012. márc. 30. 20:30
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Gyurcsány legalább rendezett egy bizalmatlansági szavazást a parlamentben, Pali bácsi csak követi a fővezér parancsait.
2012. márc. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 mustafa33 ***** válasza:
14%
Gyurcsány a tudatos hazugságával mindenkinek ártott, Schmidt a nem tudatossal csak magának. És ha nem lenne államfő az üldögélő elemes nyulak le se tojnák a diplomáját.
2012. márc. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
Gyurcsány közölte, hogy hazudtak éjjel-nappal. Amit amúgy mindenki tudott, akinek volt egy kis esze. Ne haragudjatok, azért ő nem csinálta azt, mikor kiszivárgott az öszödi beszéd, hogy nem is mondtam, nem is én mondtam. Ez meg? Kiderül, hogy hazudik, de csak mondja, hogy nem is is, mikor kiderül, hogy de nagyon is, akkor meg jön a személyeskedés, hogy ő mekkora nagy ember, meg meg van sértődve. Szánalom.
2012. márc. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%

"Gyurcsány közölte, hogy hazudtak éjjel-nappal"

akkor végül is ő az igazságot mondta el....



pali bá' miatt ink. bemártanak 100 emberért és az a 100 lesz a hibás nem pedig ő... (hibás a Rektor, az egyetem, az opponens, a szenátus...stb)

pali bá' össze vissza hazudozik ....

2012. márc. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
35%

Mindkettőnek azonnal le kellett volna mondania.


Ha Schmitt nem mond le, csak ártani fog a Fidesznek úgy mint Gyurcsány az MSZP-nek. A Fidesz jókora szavazatvesztésre számíthat ha megtartja Schmittet,az idő pedig ellenük dolgozik.

2012. márc. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Gyurcsány sosem tagadta, hogy az a bizonyos beszéd elhangzott. De ami a legérdekesebb: 2006-ban, mikor az öszödi beszéd kiszivárgott, a Fidesz Orbán Viktorral az élén azt hangoztatta, hogy Magyarország vezetésében olyan embernek helye nincs, aki hazudott...
2012. márc. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 mustafa33 ***** válasza:

Szóval úgy lehet. Hazudni éjel, hazudni nappal, utána nyilvánosan kiröhögni az áttvert polgárt.

Ha Schmitt fekete lenne, nem számítana. Lásd Wall Street Journal 1990.novmber 9. - Martin Luter King plágiuma, bostoni egyetem 1955.

2012. ápr. 1. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!