Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Schmitt Pál hogyan védte meg...

Schmitt Pál hogyan védte meg a disszertációját?

Figyelt kérdés
Talán karddal?

2012. márc. 29. 22:33
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

"amúgy is ránk van már szállva mindenki, ez már nem oszt nem szoroz."


Nem lehet, hogy ennek oka van? Mondjuk egy borzalmas gazdaságpolitika, a demokrácia leépítése esetleg?

2012. márc. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Sz1u, valóban nem az én stílusom a durva megnyilvánulás, ezért elnézést is kérek mindenkitől, valóban kissé felpörögtem. Valahogy nekem ez az egész egy előre eltervezett akciónak tűnik így jobban belegondolva, amiben akár még a Fidesz keze is benne lehet. Pali bácsit, hogy én is így nevezzem sokan cikizték, bírálták hogy nem tud írni helyesen, beszélni sem tudott mindig összefüggően, közröhej tárgya volt tulajdonképpen eddig is. Én annyit láttam ebben, hogy kell egy ember aki mindent aláír szó nélkül, és ezt teljesítette is, év végén mondott egy beszédet, és ennyi. Hogy végül is ki volt az aki kiszivárogtatta ezt az egészet, valószínű hogy mint "böszme" úr esetében is soha nem fogjuk megtudni. Párja a zokninak van-nak meg csak annyit, hogy lehet most kissé túlságosan is a Fideszt néztem, felhoztam más példákat is, pedig most jelenleg Schmitt Pál a téma. Amit elkövetett az valóban csalás, most akkor ne firtassuk hogy hány ember lehet még akit esetleg felelősségre lehetne vonni akik hasonlóan cselekedtek annak idején. Igazatok van, csak kíváncsi leszek hogy ha úgy alakul ki lesz az utódja.
2012. márc. 30. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként meg lehet ez egy elterelő hadművelet is a Fidesz részéről, hogy itt van nektek a csaló Pali bácsi, vessen rá mindenki követ, tereljük el egy időre az emberek figyelmét az ország égetőbb problémáiról. Hány ilyen volt az mszp idején is! Persze ez csak egy gondolat volt, és szomorú lennék ha igazam volna.
2012. márc. 30. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 doboszoli ***** válasza:
100%

Sajnos valószínűleg igazad lesz kolopele.

Viszont az elődök által elkövetett disznóságok nem jogosítják fel a jelenlegieket hasonló disznóságok elkövetésére, ugye ebben egyetértünk?

2012. márc. 30. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Egyetértünk, doboszoli. Számomra akkor is a Fidesz marad, ezt nem is kell mondanom, de kicsit nyitottabban nézem az eseményeket, hiszen aki lop meg csal az mindegy hogy milyen színekben indult, az akkor is csak csaló marad.
2012. márc. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 doboszoli ***** válasza:
Korrekt válasz, köszönöm!
2012. márc. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 Flector 67 ***** válasza:
Mindenesetre ez egy nagy égés a Fidesznek. Főleg a pénteki interjú ezzel a szerencsétlennel, hát az egy katasztrófa volt...
2012. márc. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 Sz1u ***** válasza:

Kérdező (Helmet)


Visszanéztem a kérdésedre és jót mosolyogtam (sőt inkább nevettem a kérdésedhez fűzött kommentedhez-re)!

El voltam foglalva Kolopelével (akit nézetei ellenére nagyra becsülök), csak pont a kiírt kérdésre nem válaszoltam. Tehát OFF-oltam...


A kérdésedre a válaszom az, hogy nem karddal (még most is nevetek), de még csak nem is párbajtőrrel (vagy mivel), hanem -szerintem- a sógorkomajóbarátsággal nyerte el, védte meg, vagy szerezte meg (a nem kívánt rész törlendő).

2012. márc. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Nem is fog lemondani, azt tudod? A tegnap esti interjú vele kész röhej volt. Viszont mivel nem mond le, megdől az amit írtam, miszerint elterelő hadművelet volt a Fidesz részéről, mivel nem hinném hogy így lejáratnák szándékosan és utána megvédik és marad a helyén. Inkább egy volt padtársa lehetett, aki valamiért nagyon megharagudott rá, és így állt rajta bosszút. Nem hinném hogy ellenzéki, mivel akkor már a megválasztásakor neki estek volna. Szerintem örök homály fedi majd ezt az ügyet is.
2012. márc. 31. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 Sz1u ***** válasza:

22:58 Kolopele


Annyiban überelném a hozzászólásod ("Nem hinném hogy ellenzéki"), mert ha ellenzéki lett volna a kibuktató, akkor az nem most, hanem majd választáskor (2014) tette volna.

Talán maradjunk annál a verziónál, hogy maga SP elszólása után lettek figyelmesek a HVG munkatársai. Egyébként pedig qrvára teljesen mindegy... attól még a tény az tény.


(ha számít valamit: zöld pacsit nyomtam) :) :) :)

2012. márc. 31. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!