Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mégse "minősíthetetlen bulvárk...

Mégse "minősíthetetlen bulvárkacsa" Schmitt plágium vádja?

Figyelt kérdés
[link]
2012. márc. 29. 20:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt az elején is lehetett tudni. Szijjártó meg kiszolgálta a szavazóik elvárását.
2012. márc. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%
Nem lehet tudni, mivel a legújabb központi ukáz szerint "a köztársasági elnök személye sérthetetlen". Ezt maga a Orbán nyilatkoztatta ki ma. Ha pedig sérthetetlen, akkor nem szabad sértegetni, azaz ilyen ilyen kérdéseket feltenni.
2012. márc. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Eztetet csak Szijjártó tudhassa ...
2012. márc. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
Szijjártó naív volt, nem nagy ügy. Mondott már ennél cifrábbakat is.
2012. márc. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Naivnak nem mondanám, inkább csak felveszi azt a tipikus gunyoros mosolyát és vigyorok mindenhez, amikor zavarban van.
2012. márc. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Akkor az volt naív, aki a szájába adta a mondatokat. Gondolom, felhívták Schmittet az eset után, hogy "te Pali, igaz ez a hülyeség, amit ezek a libsi firkászok mondanak?"

"Dehogyis igaz."

"Oké, szia. Petike, menj és mondd, hogy kacsa az egész."

2012. márc. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk szerintem simán tényleg letagadta nekik is Schmitt, ahogy írta itt előttem az egyik válaszoló.


Elvégre, hogy lehet ilyen gyökér valaki, hogy tudja azok kezében van a doktorija, akik megállapították, hogy a bolgárról másolta és képest a nyilvánosság előtt azt mondani, hogy na de a következtetések a sajátjai. Holott azt is a bolgárról másolta. Nem is értem, ennyire primitív, hogy nem gondolta, hogy látják és olvassák, hogy másolás és azt is látni fogják, hogy az a rész is???

2012. márc. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 doboszoli ***** válasza:
100%

Úgy gondolta a szentem, hogy neki is bejön mint a főnökének.

Mármint, hogy mást mondok/küldök Brüsszelbe, és mást itthon.

Hát nem jött be!

2012. márc. 30. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!