Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek az érettségije...

Szerintetek az érettségije azért rendbe van Schmitt Pálnak?

Figyelt kérdés

2012. márc. 29. 16:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
93%
Alfréd ,te csak ülj az ülepeden ,bámulj magad elé bambán és kímélj meg mindenkit a megzápult agyad kreálmányaitól.
2012. márc. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
94%
Pedig a sportolók általában nem a legjobb tanulók, épp azért, mert rengeteg idejüket elveszi a sport. És ez fordítva is igaz, a legjobb tanulók, általában béna sportolók. Viszont a tanárok sokszor kivételeznek a versenyszerűen sportolókkal, ezért nem látszik meg az eredményükön, legalábbis én ezt tapasztaltam az én osztályomban.
2012. márc. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem már az oviban is megbukott játékból...
2012. márc. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
87%
Az indigó volt már akkor is a kedvenc játéka:DD
2012. márc. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Alfred Stokes ***** válasza:

t 55-nek szeretettel!!

Csak ülök szépen a jól megtermett ülepemen és bámulok magam elé...De hiába, megzápult agyam elveszett, sehol sem lelem! :( Most aztám mi lesz?? Á, megvan a megoldás!!Beállok közétek!!! Igen, hazatértem, köszönöm nektek! Bár úgy vélem, egy kissé ki fogok lógni a sorból, mivel legalább nekem volt agyam (még ha záp is)! Ígérem nem fogok vissza élni vele!! További szép sikereket!

2012. ápr. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Alfred Stokes ***** válasza:

t 55 válasza:


"Az indigó volt már akkor is a kedvenc játéka:DD"


Szegénykém, majd ha sikerül végre elvégezned mind a NYOLC osztályt, akkor lehet (nem biztos)hogy rádöbbensz, ....nem is olyan egyszerű valami újat kitalálni! :)

2012. ápr. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!