Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egy jobboldali párt hogy...

Szittyatarzan kérdése:

Egy jobboldali párt hogy lehet copyleft (szabad szoftver) párty?

Figyelt kérdés
Egy jobboldali párt hogy lehet copyleft (szabad szoftver) párty? Sehogy sem értem! Hogy támogathat egy jobboldali párt nyílt forráskódú programokat?Linux Ubuntu stb .Ezt a világon mindenhol a baloldali pártok szokássá még a jobboldal csak is kizárólag copyright az az kapitalista zárt rendszer favorizálja ...
2012. márc. 29. 00:43
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

A szabad szoftver leginkább az átláthatóságot biztosítja, mindamellett szerintem itt a legkorrektebb a felhasználók és a fejlesztők viszonya. Kellően nagy méretű felhasználóbázis esetén a legjobb modell is egyben a hibajavítások (és még számos további dolog) terén.


Aki mindent a réges-régen elavult "jobboldali" és "baloldali" fogalmak alá akar begyömöszölni, az szerintem kétségbeejtően eltájolta magát. Ha ilyen tüneteid vannak, frissítsd vagy cseréld a szoftveredet, utóbbi esetben lehetőleg nyílt forráskódú, szabad szoftverre.

2016. júl. 10. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!