Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik az a párt, amely a...

Melyik az a párt, amely a leginkább foglalkozna a drogpolitikával?

Figyelt kérdés
Talán az LMP enyhítene a fogyasztók kriminalizálásán, vagy teljesen megszüntetné? Melyik pártnál van arra esély, hogy olyan útra terelik ezt a politikát, mint Csehország, vagy Portugália?
2012. márc. 21. 17:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Az SZDSZ tervezte.
2012. márc. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 tetro ***** válasza:
100%
Az SZDSZ sok mindent tervezett, de semmit nem tett.
2012. márc. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
54%
KDNP foglalkozik elég sokat a drogpolitikával:)
2012. márc. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
f..om bele, akkor nem szavazok
2012. márc. 21. 18:53
 5/10 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem is legalizálni kellene a füvet.Az alkohol jóval károsabb és erősebb tudatmódosító.
2012. márc. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
54%

1. kérdésre: Jobbik

2. kérdésre: biztos vagyok benne, és nem is örülnék neki.

3. kérdésre: sajnos nem tudom, hogy mi az álláspont ezen a téren Csehországban vagy Portugáliában.

2012. márc. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
A jobbik egy olyan erőt építene, ami gyökeres változtatásokra lenne képes, ezért szimpatikus. Azt gondolom, hogy erejét rossz, a népet sanyargató, szabadságellenes célokra használná, ezért nem szimpatikus.
2012. márc. 21. 20:51
 8/10 anonim ***** válasza:
84%
Őszintén szólva hasonlóan gondolkodom mint a kérdező.A jobbik azért szimpatikus mert kezelné a cigány problémát az 100%.De a többi intézkedése viszont nem szimpatikus.Hogyha a jobbik kerülne hatalomra akkor én nem ujjonganék de nem is lennék ellenséges.
2012. márc. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen, a cigány problémán is sokat gondolkodom. Arra jutottam, hogy ez a probléma így önmagában nem létezik. Minden rassz másként kezeli a feszültséget, aggodalmat kulturális és genetikai okokból. Azt ugye egyikünk sem tagadja, hogy ebben az országban mindenki aggódik például a növekvő munkanélküliség miatt. Ezek az indulatok pedig mindenkiből máshogy törnek elő, tehát nem a probléma megnyilvánulása ellen kell harcolnunk, hanem maga a probléma ellen. Munkahelyeket kell teremteni, hogy tényleg azt mondhassuk, miért él vasazásból ez a Kanalas Géza, mikor van hely a szakképző iskolákban és a gyárakban? Így nehezen vádolhatjuk, mert azt sem lehet mondani, hogy éljen meg tisztességesen. Remélem így érthető volt a gondolatmenet.
2012. márc. 21. 21:09
 10/10 anonim ***** válasza:

Az elöző kormány jó ideig semmit nem csinált! Aztán később sem, de legalább azt mondta 2009-ben hogy gyűljenek össze a drogrehabilitációs intézetek, szakértők és ők mondják meg mit kéne tenni!

Na ők ki is dolgoztak egy tervet 2010-re ami egyedülálló a rendszerváltás óta hogy mindenki összejött és együtt határoztak meg egy olyan tervet amit MINDEN szakmabeli elfogadott!!!

De amint megtörtént a kormányváltás a fidesz azt mondta hogy majd ők megmondják mi legyen és köszönik de nincs szükségük a szakemberk véleményére! Mindent töröltek és felvettek pár embert akikről eddig nem is hallott a szakma és nekiálltak dolgozni..

Magyarán első eset lett volna hogy nem pár aktatologató mondja meg hogy mi legyen hanem azok akik ezzel foglalkoznak!

Hogy jól sült volna-e el azt nem tudom de hogy egyszer már ezt is ki kéne próbálni az biztos!!


A jobbikkal meg az a bajom hogy mindent iszonyú drasztikusan akarnak megoldani úgy ahogy egy átlagember oldaná meg. csakhogy én sem műtök mert nem értek hozzá...


Sokan utálják nálunk a közgazdászokat, szakértőket stb... Ugyanakkor 20 év alatt alig volt hogy a politikusok engedték volna őket alkotni! Nálunk polihisztor politikusok vannak akik mindenhez értenek és megmondják a frankót!

Ez volt az MSZP alatt és ez van a fidesz alatt is!

2012. márc. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!