Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vidéki bűnözés mértéke. Kinek...

Vidéki bűnözés mértéke. Kinek hisztek jobban, a statisztikáknak, vagy a helyben élőknek?

Figyelt kérdés
Most pl. itt van Konyár esete. A rendőrök a statisztikára hivatkoznak, miszerint nem rossz a helyzet. A helyiek szerint viszont mindennapos a lopás. Én inkább hiszek utóbbiaknak, hiszen ők testközelből tapasztalják ezt. A statisztika meg szerintem egy baromság, semmi valóságalapja.
2012. márc. 27. 19:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A statisztikát simán lehet kozmetikázni. A munkanélküliség sem magas Magyarországon kb. 15 %, de az ismeretségi körömben mégsem talál senki munkát, aki keres.
2012. márc. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Sok barátom él a keleti országrészben és a statisztika köszönőviszonyban sincs a valósággal!

A legtöbb kis esetet be sem jelentik mert a rendőrséget nem érdekli!

Ja és mielőtt valaki jobbikozna. Szerintem az ő megoldásuk szintén nem megoldás(táborba zárni sok százezer cigányt).

2012. márc. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Így van, az ilyen tyúklopásokat be sem jelentik, mert úgysem lesz semmi következménye. Ez pedig ugye nem kerül így bele a statisztikába, tehát nincs is lopás papíron!
2012. márc. 27. 19:26
 4/12 anonim ***** válasza:
5%
Én csak a saját szememnek hiszek, nem pedig a statisztikának. Azt tapasztaltam, legalábbis itt ahol élek, hogy szinte alig van bűnözés, egy-két rablás előfordult, de az eddig is megvolt. Nyugodtan sétálhatok akár az éjszaka közepén is, senki nem bánt. Jó környéken lakom. Szerintem a keleti régió az, ahol bűnözés van, de mivel nem ott lakom, ezért annyira nem izgat, hogy mi történik ott.
2012. márc. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Johogy baromsag a statisztika.

Par evvel ezelott, ha loptal 10 ezer forint alatt akkor csak szabalysertest kovettel el, ha felett akkor buncselekmenyt.

Volt 500 szabalysertes meg 500 buncselekmeny.

H csinaltak egy tollvonassal 750 szs-t meg 250 bcs.-t ebbol, ami ugye jobban mutat?

Fellottek az ertekhatart 20ezerre.

2012. márc. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Szerencsés vagy, gondolom valahol a nyugati végeken laksz.
2012. márc. 27. 19:38
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt amit tapasztalok (borsodi vagyok). Látom, mi folyik a megyénkben, hiába van a papírra az írva, hogy minden oké, a valóság sajnos nem ezt mutatja.
2012. márc. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én kizárólag annak a statisztikának hiszek, amit én diktálok. LOL
2012. márc. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

"Ja és mielőtt valaki jobbikozna. Szerintem az ő megoldásuk szintén nem megoldás(táborba zárni sok százezer cigányt)."


A Jobbiknak nem volt ilyen jellegű javaslata, viszont ha te ezt most beterjeszted én sem fogok egyetérteni vele. Inkább gázkamra párti vagyok.

2012. márc. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
A helyben élőknek, valamint a saját szememnek és fülemnek.
2012. márc. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!