Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek Magyarország...

Mi a véleményetek Magyarországról?

Figyelt kérdés
Ha egy külföldi ismerősötök kérdezné,mit mondanátok neki?
2012. márc. 26. 18:20
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
43%
Kicsit sárga, kicsit savanyú de a miénk:(
2012. márc. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
A mai Magyarországról azt tudnám mondani egy külföldinek hogy olyan mint egy láncra vert harcos. Nagy és erős ország lenne ez ha nem lenne eladósítva és kizsákmányolva.
2012. márc. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 nem dávid ***** válasza:
Jó és szép ország lenne Magyarország de politika tönkre tette!
2012. márc. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
15%
Sajnos itt kell hagyom hamarosan 1-2 év és megszerzem a második diplomámat is, és bye-bye Magyarország. Nem akarok eltartani 5 millió cigányt, és 3 millió nyugdíjast, amíg én a tisztességes munkámból csak meghalni tudok majd...
2012. márc. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Hogy ez a legjobb hely a földön és itt valóban érdemes volt letelepedni.
2012. márc. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

"De az itt élőknek lassan nem lesz életlehetősége."


Ez egyedül az itt élőkön múlik. El kell hajtani a Fideszt és rögtön lesz.

2012. márc. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
A bürokráciát leszámítva szerintem jó hely. Abban pedig biztos vagyok, hogyha az embereknek nem a vízszámla lenne a legnagyobb gondjuk, sokkal mosolygósabbak lennének. :)
2012. márc. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

21:12

fidesz helyett jönne a ... ? Pumukli Egyesület?

2012. márc. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Azt mondanám neki, hogy büszke vagyok, hogy itt születtem ez életem egyik legszebb ajándéka. És remélem, hogy ugy alakul az ország sorsa, hogy nem kell itt hagynom az országot az megélhetés miatt.
2012. márc. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
18:34 teljesen igazad van. Fogalmuk sincs egyes nemzettársaimnak, hogy micsoda luxusban élnek nagyon sok ország lakosaihoz képest. Érdemes ellátogatni legalább virtuálisan, interneten Afrikába, Indiába, Boliviába, Ecuadorba, Észak-Koreába, stb. és mindjárt rájössz, hogy neked sokkal több mindened van, és mégis siránkozol. Én imádom Magyarországot, a Föld legcsodálatosabb országa. Lehet én is külföldre megyek egy pár évig, de csak azért, hogy pénzt gyűjtsek, és utána itthon éljek meg belőle.
2012. márc. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!