Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez komoly? Sólyom gondolkodott...

Ez komoly? Sólyom gondolkodott, bajnai meg közli nem változtat?

Figyelt kérdés

Sólyom legalább gondolkodott mocsok bajnai meg nem változtat a törvényen!!

Hát erre már nem tudok mit mondani!!

Remélem felfordul,a bajnai!!!Nagyon elkeserítő a helyzet!

Arra sem méltó hogy naggyal irjam a nevét!!


2009. jún. 11. 22:24
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:

Ehez ti mit szóltok??

Szeretném tudni mit gondoltok , leendő és már anyukák!!

2009. jún. 11. 22:25
 2/20 anonim válasza:
45%

én úgy tudom hogy ha a Sólyom nem bólint rá, akkor nincs törvény

de lehet hogy rosszul tudom

amúgy tényleg egy gerinctelen alak a Bajnai.... egy húron pendül a köcsög Gyurcsánnyal

fejbe lőném mind2

2009. jún. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
30%
Legközelebb a mocsok Bajnai és más szídó kijelentéseket leszel szíves a politikai rovtba írni,ez babás oldal és nem politika!!!
2009. jún. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
45%
Őszintén?! Legszívesebben sikítófrászt kapva ordítanék tehetetlen dühömben. Csak felhúzom rajta magamat. Egyszerűen már gusztustalan amit művelnek.
2009. jún. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
50%

Ez az igazság:

Az államfő a jogszabályt megfontolásra visszaküdte az Országgyűlésnek. Ebben az esetben a parlamentnek újra meg kell tárgyalnia a jogszabályt. Ha az Országgyűlés ismét megszavazza, akkor az államfőnek már nincs mérlegelési joga, alá kell írnia a törvényt.

Szóval ne reménykedjünk megint megszavazzák és azt már senki nem vétózhatja meg:( Elég elszomorító ami itt megy Magyarországon. a bajnai csak egy nyomorék bábfigura, hogy nehogy kinyírják a gyurcsányt. Vele végeztetik a piszkos munkát, jó sokat kaphat érte....

2009. jún. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
61%
Szia.Gyed és gyesre gondolsz?Mihamarább mennyenek vissza munkába az anyukák?Lerövidítik egy évre a gyedet?Én nem tudnám egy évesen bölcsödébe adni a gyerekem,mikor a legjobban anyásak.Más országokhoz hasonlítanak minket,hogy kevesebb ideig maradnak otthon az anyukák.De ott nem ennyi pénzből élnek meg mint itt.Számukra semmit nem jelent a család.
2009. jún. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Köszike mamik örülök hogy igy gondoljátok!!!!

Örülök hogy nem egyedül vok ezzel a dühömmel!!


Kedves akárki 22.30!

A kérdésre válaszolj, ha pedig nem megy akkor meg el lehet menni és ne ide irj !!köszi

A Gyes Gyed téma meg ide is tartozik!!

Nem kritizálást kértem!!

2009. jún. 11. 22:35
 8/20 anonim ***** válasza:
31%
Igen a gyed téma ide tartozik de a rágalmazó másokat sértő kijelentések nem!Arra ott a politika rovat,ott úgy szídhatod a kormányt ahogy akarod,de a BABÁK TÉMAKÖR nem erre való ha tetszik,ha nem.
2009. jún. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
79%

Szerencsére engem nem érint, de megértem azokat akiket igen.

Nincs bölcsöde, bezárták mind, ovikat zártak be,

persze majd elhisszük, hogy hipp-hopp 16000 férőhelyet teremtenek...

11 hós babuci anyukája

2009. jún. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
74%
Alapvető problémák vannak itt! Elvégre az elmúlt 10 évben rengeteg helyet (iskolát, óvit, bölcsit) szüntettek be ill. vontak össze. Egy percig sem gondolkodva azon, hogy az ún. "ratkó gyermekek" gyerekei épp a közeljövőben illetve mostanság fognak gyermekeket szülni optimális esetben. Ez jellemző amúgy a mentalitásra. Sajnos :(
2009. jún. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!