Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok a 64 vármegyések...

Mit szóltok a 64 vármegyések szereplésére 15-én?

Figyelt kérdés

[link]


Én, mint Jobbikos, nem tudok semmi féle módon egyet érteni a kopaszokkal. Primitívek, agresszívak, ostobák.

Én is rühellem az IMF-t, meg minden, de hogy zsidót skandálva petárdákat robbantgatnak sörrel a kézben, annak nem látom sok értelmét.


[link]


Nem mintha a többi bal-jobb-közép akármi rendezvény elbűvölőbb lett volna, nem ízért írom.

Ti mit gondoltok?


2012. márc. 16. 13:51
 1/8 anonim ***** válasza:
55%

Én is Jobbikos vagyok, de én sem értek teljesen egyet a

64-esekkel.Azzal egyet értek, hogy kell radikális változás Magyarországon, de ezt lehetetlen elérni vandálkodással.

2012. márc. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%
No coment.
2012. márc. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%
Én is elítélem a zsidózást, na de azért a nácizás se kutya!
2012. márc. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem erre mondta azt Vona, hogy ami a Jobbikon túl van.
2012. márc. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

"Én is elítélem a zsidózást, na de azért a nácizás se kutya!"


Egyet értek. Sajnos a kopaszok is a radikális jobb oldalon állnak, és én nem igazán tudok mit kezdeni velük.


Zagyva Gyula kezdi elveszíteni a szememben a maradék jó hírét. Egy politikus magánembernéknt akár merre megy, annak reprezentatív szerepe van.

Hogy alról a kis burkolt neonáci* jelecskéről szót se ejtsek, ami a pulcsiján van.


*(vannak ilyen kis ruha márkák, logók, amiket jellemzően a náci fanok húznak magukra. Mint a 88-as szám is. Egymást közt összekacsintanak. Ha meg más számonkéri, akkor ez csak egy márka, vagy nemzeti összetartozás anyámkínnya kifejezése...)


Én szeretem az árpád sávot, a címert, a "nagymagyarország" logókat (bár magamra nem aggatom általában), a rovásírást. Ezek mind szép dolgok, ezekre büszkék lehetünk. De mikor ez az egész össze akar mosódni a neonácisággal, azt nem bírom.

2012. márc. 16. 15:20
 6/8 anonim ***** válasza:
40%
Torockai egy bohóc, aki valami nagy szabadságharcosnak állítja be magát, mint a budaházy haverja, akinek levették a nagy arcát az előzetesben.
2012. márc. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

egyértelműen felháborító és túlzás. beleolvastam a kurucos cikk kommentjeibe... lerí arról a társaságról milyen műveletlenek, ostobák (helyesírás no comment)


a Jobbik meg elhatárolódik a dolgoktól. és ha megkérdeznénk azokat az embereket, akik ott voltak, mit mondanának, melyik párt szavazótáborába tartoznak?

2012. márc. 17. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szégyen
2012. márc. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!