Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Adójóváírás: miért kevesebb...

Adójóváírás: miért kevesebb egy összegben, mint ha részletekben kértem volna havonta?

Figyelt kérdés
az megtörténhet, hogy az ugyanúgy részmunkaidős kollégám aki munkaszerződés megkötésekor az adójóváírást a fizuja mellé kérte havonta minden hónapban megkapta a majdnem 12.000 ft-nyi jóváírást,(összesen 6x12 vagyis 72 000 ft-ot) én meg aki az egy összegbeni visszafizetést választottam, most a nyomtatványkitöltő az írja ki, hogy valami 30.000 ft-ot kapok vissza... nem ugyanannyit kéne visszakapnom egyben mint ő részletekben?
2012. márc. 15. 21:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy az előzőnek vissza kell fizetni a különbözetet. Egy ismerősöm így járt.
2012. márc. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Na ez az amit a joisten se fog neked megmondani.

Kollegammal egy idosek vagunk, egyutt vegeztuk a sulit, egyutt kezdtunk el dolgozni.

Ennek ellenere volt, h 20 ezerrel tobbet kapott, de volt, h en 15-tel.

Na most ez is h?

Az adojovairasrol meg ne is beszeljunk.

2012. márc. 16. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!