Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Bajnai talalkozik Obamaval?

Bajnai talalkozik Obamaval?

Figyelt kérdés
[link]
2009. jún. 11. 09:22
 1/3 anonim ***** válasza:
24%

Gondolom megy majd az etetés, hogy itt milyen szép és jó minden, netán még a várat is megmutatják neki, hogy íme ez Budapest, de vinnék be mondjuk a XVIII. vagy a VIII. kerbe, de akár én is szívesen kérnék tőle egy személyes találkozót, hogy a valóságról világosítsam fel, és ne a kábítás menjen ...

Szerintetek lehet? Én meghívnám egy ebédre hozzánk, aztán kipakolnék neki ... Lehet h többet nem akarna ide jönni.

2009. jún. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
44%

"Én meghívnám egy ebédre hozzánk, aztán kipakolnék neki ... Lehet h többet nem akarna ide jönni."


Az elmesélnéd mi értelme lenne? milyen módon szolgálná ez az ország érdekeit? vagy csak dögöljön meg mindenki???


Nem hiszem, hogy találkoznának. Mindenki Obamával akar találkozni, és Bajnai egy jelentéktelen ország ideiglenes vezetője. nem hiszem, hogy túlzottan fontosnak éreznék az amcsik a találkozót. esetlen a foglyok befogadása miatt lehet némi esélye.


ami viszont trükkös lesz, ha 1 év múlva a Fidesz miniszterelnöke (aki állitólag nem OV lesz), akar majd Obamával találkozni. hiszen Orbán ott csápolt a Republikánus konvención...

2009. jún. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
73%

"Az elmesélnéd mi értelme lenne? milyen módon szolgálná ez az ország érdekeit?"


Miért, ez milyen módon szolgálja az érdekeit? Csökken az infláció? Több munkahely lesz? vagymi?


Találkoznak, jópofiznak, mosolyognak a fotósoknak és ennyi lesz.

2009. jún. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!