Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért kell ennyire lejáratni...

Miért kell ennyire lejáratni a jobbikot?

Figyelt kérdés

Szinte az összes TV csatorna semminek tekinti a jobbikot úgy beszélnek róluk mint valami betegségről. Szerintem ha az emberek beszavazták őket a parlamentbe az azt jelenti, hogy velük értenek egyet nem kéne ennyire lejáratni őket. Ennyi erővel Gyurcsány DK pártjára nem szavazott senki sem és őket nem járatják le ennyire mint a jobbikot.

Oké, hogy a jobbik nem tökéletes(SŐT) de ha azt nézzük az MSZP és a FIDESZ számlájára már több rossz írható mint a jobbikéra.

Mindenki azt mondja, hogy mi lesz ha kormányra jutnak. Én meg azt mondom, hogy eddig még szerintem egyszer nem az lett amit vártunk egy párttól.


2012. márc. 5. 21:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%
az emberek 8%-a szavazta be őket, azért ez nem egy olyan hihetetlen arány
2012. márc. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Beszavazták őket 4 évig bentvannak őket is vegyék úgy mint egy normális parlamenti pártot.
2012. márc. 5. 21:34
 3/13 anonim ***** válasza:
62%

"Szinte az összes TV csatorna"


Ezt sajnos nem tudom megerősíteni, mert nem nézek tévét, de úgy általában az a véleményem hogy a Jobbikot nem kell lejáratni, lejáratja az saját magát a komolytalan választási ígéreteivel és a választópolgároknak való megfelelni-akarással. Összesen talán 4-5 normális arcot tudnék felsorolni a pártból, a többiek sajnos kőkeményen magyar politikusok. Persze ez igaz a többi pártra is, csak azokban talán még rosszabb az arány.

2012. márc. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
71%

Konkrétan a kereskedelmi tévékben hónapok óta telibe szarják az összes pártot csak benyögik a benzinárat és hogy Orbán megállapodott -e az IMF-el.


A politikai ill. az állami tévében,amelyik nem a Jobbikkal szimpatizál(Echo TV) nem kedvelik ahogy a többi nem a velük lévő pártot sem.Ez politika, aki nem velünk ellenünk van ....

2012. márc. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
41%
Na kinek a kezében van a média? Ha erre a kérdésre tudod a választ akkor a sajátodra is tudod
2012. márc. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
53%
Nem vagyok jobbikos de elismerem hogy a jobbik szándéka nem rossz.Csak éppen rosszul akarja elérni amit el akar.
2012. márc. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
96%
Mert a Jobbik erősen a mai magyar média ellen van. Ha neked azt mondom, hogy mondjál rólam szépeket, aztán ha sikerem van, majd jól pofán váglak, mit reagálsz?
2012. márc. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
49%
Bizony igaz az a meglátás,hogy az írott és elektonikus sajtó döntő része drágajóbolgárurak és fajtársaik kezében van
2012. márc. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
68%

A jobbik bizonyos(!!) rendteremtésével még részben egyet is értenék de gazdasági programjuk kb annyi hogy mindent a zsidók irányítanak és mindent ami nyugati ki kell zavarni mert a Kárpát medence úgyis el tud tartani minket! A zászlóégetéses beszéd is kb ez volt...


Az a baj velük hogy radikálisok miközben én pl "csak" rendet szeretnék és nyugalmat hogy rendben legyen a családom!

ha most kivagyiságból kizavarunk mindenkit aztán lehet kapálni a földeken hogy jusson legalább krumpli az asztalra az nekem nem választás!!


Láttam már zászlóégetést több helyen és azok soha nem racionális emberek voltak hanem inkább azok akik egy adag robbanóanyaggal nekiszaladtak egy iskolabusznak!

És ha valaki magyar zászlót égetne azt is megvetném mert én sem csinálnám senki zászlójával!!

Nálam az bizony teljesen kiverte a biztosítékot!


Az már csak hab a tortán hogyha nem értek egyet velük akkor én egy alja magyarellenes vagyok akit valószínű ugyan úgy kizavarnának az országból...

2012. márc. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

igen itt a kulcsszó: valószínűleg

tehát nem biztos

én csak azt mondom, hogy a többi párt többet ártott már Mo-nak mint a jobbik és mégis őket tekintik a legaljának

2012. márc. 5. 22:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!