Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van megoldás a cigánykérdésre?

Van megoldás a cigánykérdésre?

Figyelt kérdés
Szerintetek mit lehetne tenni?
2012. márc. 4. 21:20
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
75%
KI KÉNE ÍRTANI AZ ÖSSZES CIGÁNYT ÉS AKKOR NINCSEN PROBLÉMA.
2012. márc. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
53%

"KI KÉNE ÍRTANI AZ ÖSSZES CIGÁNYT ÉS AKKOR NINCSEN PROBLÉMA."


Lényegében igen. De nem vagyunk barbárok. Inkább oda fordítjuk másik orcánkat is, és megvárjuk, míg ők írtanak ki minket.

2012. márc. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
53%
Kalasnyikov elvtárs már régen megtervezte a megoldást!
2012. márc. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
0%
"KI KÉNE ÍRTANI AZ ÖSSZES CIGÁNYT ÉS AKKOR NINCSEN PROBLÉMA." Vagy téged és a fajtádat kéne....
2012. márc. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
53%

"Vagy téged és a fajtádat kéne...."


Ne aggódj, habzó szájú barátom, ez már folyamatban van. A keleti országrész, a vidék folyamatos elnéptelenedésben van. A cigány hordák a hátra maradt nyugdíjasokat gyilkolják éjszakánként. A cigányság fiatalsága meg a korcsmákban, discókban megy balhézni, késelgetni.


Ha a fajta alatt a magyart érted, akkor örülhetsz, mivel az írtásunk folyamatosan zajlik. Fogy a magyar. Fogy a magyar, mivel már nem akar gyerekeket csinálni. Fogy a magyar, mert a 10szer nagyobb fizetésért elköltözik nyugatra.


A cigány marad, mert buta, mint az állat. Nem tud tanulni, csak erőszakoskodni, és gyereket csinálni. Egyre többen vannak, egyre kevesebb jut majd nekik az állam által, egyre több magyar fog áldozatuknak esni, csak hogy este legyen mit a félkarúba dobálni.

2012. márc. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
0%
Nem a magyarra, hanem a "habzó szájú" fajtádra gondoltam.
2012. márc. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
66%

"Nem a magyarra, hanem a "habzó szájú" fajtádra gondoltam."


Azta, micsoda visszacsavar. Szerintem ne égesd magad tovább ebben a topikban, nagyon szánalom vagy XD

2012. márc. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:

[link]


Csak úgy találtam, és a témába vág.

2012. márc. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
34%
Igen, a kuruc.info...
2012. márc. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 T.Krisztián válasza:
Tipikus cigány, mindig csak a gyengékkel mernek kikezdeni, szégyen, egy idős embert, aki még segítette őket, felkellet volna akasztani mind a hármat, vagy bandákban támadnak egy vagy két emberre.
2012. aug. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!