Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek van megoldás a...

Szerintetek van megoldás a cigánykérdésre?

Figyelt kérdés
2010. jún. 7. 23:18
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
95%
Nézz át a Finnekhez, ők megoldották.
2010. jún. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nincsen, mert ők nem akarnak megoldást. Addig a politikusok bármivel próbálkozhatnak.

Egyetlen megoldás lehetséges, az az, hogy elmennek dolgozni és úgy próbálnak élni ahogy a többi ember. De sajnos tudod, hogy nekik ez nem pálya.

2010. jún. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
67%
Ha akarnák,akkor lenne. A Kádár-rendszerben nem volt semmi baj velük. Mindegyikük dolgozott,és nagyon kevés volt közöttük,aki lopott. Külön iskolájuk volt,ahol legalább az 5-6 osztályt kijárták. Nem kaptak ennyi segélyt,mint most. Akkor még embernek nézték őket is.
2010. jún. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Hát azért egy részük már akkor is állat volt.

Nekem csak egy kokszos osztálytársam volt általános elsőben, de már az is olyanokat csinált, hogy mikor vége volt az óráknak, rendszeresen hazaszökött, bunkózott, sőt egyszer szemtanúja voltam, ahogy ordít a fájdalomtól, mert a védőnő a többi szülő követelésére tetvetlenítette...

Szerencsére nem sokáig volt velünk, mivel hülye is volt, így első végén eltanácsolták gyépébe.

2010. jún. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Az egyetlen az lenne, ha a felesleges és eredménytelen iskoláztatásuk helyett képesítést nem igénylő munkát biztosítana nekik folyamatosan az állam. Tennivaló lenne bőven, egy merő gaz és szemét az ország.
2010. jún. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
91%
Megoldás az van bőven, csak a humánus megoldásokra nem vevők (integráció, munka, becsületes élet), a nem humánusakkal meg magunkra haragítanánk minden létezőt (áttelepítés, megsemmisítés), még ha működnének is.
2010. jún. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim válasza:
80%
szerintem olvasd el a jobbik 2010-es programját! ott leírnak egy jó és megvalósítható megoldást!
2010. jún. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszerűen a rendőri állomány megerősítésére helyezném a hangsúlyt első körben, legyen minden falunak éber rendőre, aki járja az utcákat éjjel nappal... Aztán fokozatosan minimálisra csökkenteném a segélyezést, éppen csak annyira, hogy a rendes családoknak akik munka mellett jogosan kapnak, jusson továbbra is, de azért megélni ne lehessen belőle! Ahogy előttem is mondták, biztosítanék nekik munkalehetőséget, a kapuk nyitva állnak, mehetnek dolgozni, ha nem, akkor dögöljenek éhen pont ugyanúgy ahogy minden normális család teszi most már sajnos lassan!! Nem vagyok igazán cigányellenes, de mélységesen felháborít, hogy a nagy részük több pénzt zsebel be havonta az államtól (az én és más emberek adójából), mint amennyit én hazahozok napi 8-10 óra munkával!
2010. jún. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Bentlakásos egyházi iskola. Sokan azért tanulnának, ha nem húzná vissza őket a környezetük.


Valaki mesélt egy történetet arról, hogy egy cigánylány tisztességgel elvégezte az iskolát, és vitte is volna valamire, ha az apja nem adja férjhez. A férjétől meg nagyon távol állt a kínai családmodell.(egy család egy gyerek)

2010. jún. 8. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
85%

nuku segély. vagy dolgozik, vagy megdöglik. komoly csendőrség, hogy ne tudjon fosztogatni.

akit rajtakapnak, hogy rosszalkodik, azonnal börtön, ott kőkemény meló, különben nincs kaja.

visszaesőknek életfogyt. hasonló körülmények között.


ezek nem értenek a szóból. és az a baj, h még az integrációra is képtelenek. lett volna rá párszáz évük, mégsem sikerült nekik. akkor most igyák meg a levét.

nehogy már én legyek kisebbség a saját hazámban!

2010. jún. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!