Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az gond ha Fideszre szavaztam...

Nem dávid kérdése:

Az gond ha Fideszre szavaztam eddig de ezután áttérek a Jobbikra?

Figyelt kérdés
2012. márc. 4. 14:25
1 2
 11/18 yossarian44 ***** válasza:
21%

A legnagyobb probléma a Jobbikkal, hogy ők tulajdonképpen egy kifejletlen Fidesz. Nem véletlen, hogy a Fidesz "átvett" a Jobbik kampányából nem kevés ígéretet, és végre is hajtotta. A két párt mentalitása nagyon egyezik, ugyanúgy szemrebbenés nélkül rákennek mindent az aktuális bűnbakokra - MSZP, bankrendszer, EU - és ugyanúgy az összeesküvés-elméletekkel kábítják a szavazókat ahelyett, hogy leülnének, és szépen elmagyaráznák a dolgok állását lassan, hogy mindenki értse.


Mindkét párt érzelmekre hatva politizál, nem észérveket sorakoztat.


Illetve közös pontjuk a kőkemény demagógia. Amikor a Jobbik benyögte, hogy 98%-os adót kéne ráverni a külföldi bankokra, akkor felsírtam a röhögéstől.

2012. márc. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
40%
Azok az emberek akarnak radikálisan változtatni, akik alul vannak. Nincs mit veszteniük, boruljon a világ. Sikertelenek, elkeseredettek, könnyű manipulálni őket. A gazdasági válság nem kicsit felhizlalta ezt a tábort, ebből él a jobbik. A parlamentben olyan nevetségesen iskolázzák őket, mert felkészületlenek, nem ismerik a rendszert, a törvényeket, ott hiába puffogtatják a nacionalista frázisaikat, nem veszik be. De a nyomorgó tömegek igen. Arról már nem is beszélek, hogy az agresszióval történő megoldások hova vezetnek.
2012. márc. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

"Én jobbnak tartanám, hogy az ember, ne menne el szavazni, mert úgy fölösleges ez, ahogyan van!"


Ha a kiábrándultak nem mennek el szavazni, akkor a fidesznek kedveznek mert a fidesz biztos szavazói elmennek.

2012. márc. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%
Ez egy butaság. Maradj a kaptafánál és meglátod meghozza gyümölcsét a fidesz.
2012. márc. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
úgy döntesz, ahogy akarsz, mondjuk szerintem az ország a lehető legjobb úton halad és szerény véleményem szerint ha a jobbik vállán lennének olyan terhek, mint a sok eu-s majom hülye kifogásai, akkor nem beszélnének olyan nagy pofával
2012. márc. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
egyébként a cél szentesíti az eszközt, tehát ha ők úgy látják, hogy a negatív kampány és az érzelmekre hatás a célravezető (ami már bebizonyosodott), akkor azt csinálják, csak az egyiknek még a pofája is nagy
2012. márc. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
csak a fideszre és a jobbikra szabad szavazni!!!!!!!!!!!!! de inkább fidesz
2012. ápr. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

hol van az elszámoltatás?

mi számít jobban: külföld vagy belföld?

ez dönt!

tehát: .....!!

2012. ápr. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!