Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tegyünk-e "Egyikre sem szavazo...

Tegyünk-e "Egyikre sem szavazok" rovatot a szavazólapra?

Figyelt kérdés
Aki úgy gondolja, most is ráírhatja, vagy egy áthúzott O betűvel jelezheti. Aki erre sem hajlandó, annak mi jár a fejében? (Ha én nem szavazok, mert egyik párt sem jó, akkor nem lesz kormány? Vagy válasszatok ti, én meg majd kritizálok, mert kibicnek semmi sem drága?)
2009. jún. 8. 10:06
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
59%

Nagyon is támogatom.most is nagyon veri a mellét a FIDESZ,meg a Jobbik,h.az emberek szeme kinyílt,változást akarnak és majd mi..balablabla...



az emberek fele el se ment!!!kapásból a saját ismeretségi körömből tudok vagy 10 embert,aki azért nem szavazott,mert nem talált rá érdemes pártot...akik elmentek azok nagy része is annyira a kiutat keresi h.talán a kisebbik rossz elvén szavazott..persze vannak elközelezettek is,de ez a részvételi arány elgondolkodásra kéne h.sarkalljon.


én bevezetném azt a bizonyos rublikát!!!jelzésértékű lenne arra vonatkozóan h.a jelenlegi palettán nincs választásra érdemes párt...

2009. jún. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!