Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi magyarázhatja az alacsony...

Mi magyarázhatja az alacsony választási részvételt?

Figyelt kérdés
Csak panaszkodunk, hogy nem jó ez meg az, de tenni restek vagyunk? S ez már mindig így lesz, édesanyám?
2009. jún. 7. 21:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert már megundorodtak az emberek a sok ígérgetéstől és hazugságtól.Én is.
2009. jún. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
Én voltam, egyes hírek pedig az időjárásra fogták a részvétel alacsonyságát. Figyelj, aki nem ment el, és panaszkodik, hogy mégse jó valami, annak egy szava se lehet. :-)
2009. jún. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
a lakóhelyemtől 340km-re vagyok és holnap vizsgázok... van egy kis lelkiismeret-furdalásom..
2009. jún. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%
21:29 - Vizsga miatt ne legyen, inkább azok érezzék magukat érintve, akiknek nem volt nyomós indokuk erre a pár perces (+ esetleg utazás, de én pl. a szavazóhelyiség épületének a szomszédságában lakom) procedúrára.
2009. jún. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
29%

És mégis mit tehetünk?Amíg ilyen pártjaink és politikusaink vannak,addig így lesz.

A jelölteknek nem a csóró magyar érdeke jár a fejében,hanem,hogy ha bejutnak,akkor annyi zsozsót kapnak,mint a nyugati országok képviselőt

i,ráadásul euróban

Ezzel sokan tisztában vannak,csak azok mennek el szavazni,akik még hisznek a pártban és nagyrabecsült vezéreikben.

2009. jún. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

2004-ben 10%-kal többen szavaztak, pedig ma nagyobb a tét - ha az SZDSZ varrás mentén reped, nem lesz kormánytöbbség, ergo bukik a kormány.

Ismét beigazolódik a mondás, hogy minden népnek olyan kormánya van, amilyet megérdemel. Ez a birkanép ilyet érdemel. Uff, én beszéltem.

2009. jún. 7. 21:41
 7/14 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem a nem szavazás is lehet egy véleményforma: nincs olyan a palettán, akit hajlandó lennék hatalommal felruházni.
2009. jún. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
49%
Kérdező, azt tegyük hozzá, hogy mindenhol arról írnak és beszélnek, hogy most a válság idején több országban is bukott a kormánypárt, szerintem ez is nagyban hozzájárult, az emberek a kormányoknak tudják be a válságot, azt nem nézik, hogy más országban is ugyanúgy válság van, és ezért buknak a kormányok. Én nem szavaztam egyik jelenlegi parlamenti pártra se, én másra szavaztam, és nem is szerepelt rosszul a támogatottam, jövőre még jobb eredményt jósolok nekik, csak folytassák az útjukat szépen tovább. Egy a lényeg, a válság miatt az emberek többsége itthon is és más országokban is nem a kormányra adta a szavazatát, és ez szerintem egyértelmű és várható, még akkor is, ha a kormány nem tehet közvetlenül a válságról, ami világszintű.
2009. jún. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
88%
Jogos a komment kérdező!
2009. jún. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
21:59 - még ha le is pontoztátok, akkor is tény, ja, és utálom mind a 4 jelenlegi parlamenti pártot :-)
2009. jún. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!