Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbik a jobbik? Mi a...

A Jobbik a jobbik? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2009. jún. 7. 07:45
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
56%

"Ott volt Hitler igen szélső oldali volt illetve rengeteg olyat követett el amit nem kellett volna neki, de meglehet nézni, hogy az országát kihozta a válságból,"


"Kihozta a válságból" Németo.-ot, ugyanúgy, ahogyan kihozta az USA-t, Franciaországot, Angliát stb. a maguk demokratikus megválasztott kormánya. Hitlernek ezen a téren nincsenek különleges érdemei. Tanulhatnál egy kis történelmet, akkor megtudnád, hogy amikor Hitler hatalomra került, Németország már néhány hónappal túl volt a válság mélypontján. Így most elemi műveltség hiányában csak a közhelyszótárat mondod fel.


"adott mindenkinek munkát"

Rákosi és Kádár is adott. Szóval ez sem különleges érdem.


"és megteremtette azt a lehetőséget, hogy legyen mindenkinek saját autója"


Be lehetett fizetni Volkswagenre, de ezeket a pénzeket a hadiiparba irányították. 1945 előtt a befizetők nem kapták meg a Volkswagenjüket, a VW-gyár felderítőkocsikat és más harci eszközöket gyártott. Lényegében csak 1949 után jutottak hozzá a Volkswagenekhez a németek.


Szóval szép, amiket írsz, épp csak az összes tényállításod téves vagy nincs a helyén kezelve.

2009. jún. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
44%
A Fidesz jobb a Jobbiktól!
2009. jún. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
33%

Kedves nácizók!

Ma este 19.00-ig kampánycsend van,ez vonatkozik minden fórumra.

Egyébként meg a hozzászólásokból is látszik,ki az akitől félni,kell,aki betartja a törvényt,vagy aki nem.Na ennyit segítettem.

2009. jún. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
16%

"Rákosi és Kádár is adott. Szóval ez sem különleges érdem."


Ő utána nem vitte majdnem totális csődbe az országot


"Így most elemi műveltség hiányában csak a közhelyszótárat mondod fel."--Szerintem olvass te is utána egy kicsit a dolgoknak



"Szóval szép, amiket írsz, épp csak az összes tényállításod téves vagy nincs a helyén kezelve."

Továbbra is olvass utána a dolgoknak

2009. jún. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
55%

13:46


Most ettől kitör a III. világháború vagy eljön Lucifer és előad egy operadarabot? Aki eddig nem tudott dönteni ezután se fog.

2009. jún. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
46%

"Ő utána nem vitte majdnem totális csődbe az országot"


1945-ben Németország romokban hevert, te szerencsétlen degenerált.


Tényleg ennyire nincs agya a jobbikosoknak? Ez elképesztő, nem hittem volna, hogy viccen kívül, a valóságban léteznek ilyen torz emberek.

2009. jún. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
78%

A Jobbikot az mszp/fidesz pénzeli, a Jobbik az oroszok kezében van, a Jobbik tele van ügynökkel, igen és persze a Jobbikot maga Lucifer irányítja, nem tudtátok?


Ne legyeteket már ilyen naivak! Miért gondlja mindenki úgy, hogy csak a nagy pártok alkalmasak vaami és rajtuk kívl senki? És ha alakul egy új párt (mellesleg a Jobbik már a 2006-os választáson is indult, akkor senki nem mondta, hogy ki pénzeli és ki nem...) miért kell egyből halálra csesztetni?

A nagypártok már bizonyítottak: az mszp-nek nem adnék több esélyt, a fidesz elmegy mert jó a gazdaságpolitikájuk... Viszont én inkább adok egy esélyt egy olyan pártnak, akiben eddig még nem csalódtam. Hiszen korábban a többiek is megkapták azt az esélyt.


A Jobbikkal kapcsolatos összeesküvés elméleteket hülyeségnek tartom. Nincsenek nagy kapcsolataim, nem mondom hogy a Jobbikos emberek országos cimboráim, de közvetve ismerem az alapítókat illetve több fontosabb jobbikos embert a megyében. Ne mondja nekem senki, hogy ha az mszp pénzeli a Jobbikot és minden olyan simán megy ahogy le van írva, akkor Vona Gábor annyit gürizett volna csak úgy (ha tudja, hogy mindenképpen meglesz az eredménye, hisz le van zsírozva), hogy teljesen kimerül és egy bizonyos napon még a beszéd is nehezése esik. És ne mondja nekem senki, hogy ha ezek nem azt az értékrendet képviselik amit, akkor is elcsuklik a hangjuk ha szóba kerül az a dolog, ami köztudottan érzékenyen érinti a nemzeti érzelműeket. És nem, ez nem olyan elcsuklás volt, mint amit Gyurcsány pajtás eljátszott és meghatott annyi mamát és papát.... Ez igazi elcsuklás volt, az illető reakciójából, mozdutalaiból észre lehet venni, hogy őszinte volt-e vagy nem.

2009. jún. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
37%

"dehogy! ők a legrosszabbik!!!agresszív,szemellenzős banda.ők uszítják a népet,azért nincs béke az országban.tudom jönnek a jobbikosok és lepontoznak,de én válaszoltam a kérdésre."


na látod az ilyen emberekre nem kell hallgatni!

minél jobban vergődnek, annál jobban undorodj tőlük és fordíts hátat nekik

te tudni fogod ki a jobbik, és hogy miért vannak, már 11% on vagyunk mszp 13% csökkent hamarosan megelőzzük öket és eltűnnek az szdsz el a sűlyesztőbe

ne foglalkozz ncizással kommunistázással, ők történelemből megbuktak :-)

nem számít ezek mit írogatnak

2009. aug. 19. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
0%

"ők történelemből megbuktak :-)"


Csak a Hitlert éltető testvérkéd csillagos ötös belőle, ugye?

2009. aug. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

"Csak a Hitlert éltető testvérkéd csillagos ötös belőle, ugye?"


2 nővérem van és mind a kettőnek van diplomája

én most érettségiztem dicsértettel töriből :)

neked mi a mérleged?

a családomban senki se fasiszta én se vagyok az... Hitlert nem kell szeretni se utálni, (illetve lehet de emocionálisan áll a dolgokhoz nem objektíven) amit tett az történelem, és a történelmet tanulmányozni kell...

és ha valaki a holokausztot hozná fel mint a legszőrnyűbb rosszat, Hitler hallatán, van fogalmatok mit érezhetett egy német vagy orosz katona mondjuk Sztálingrád alatt?

Csakhogy ő róluk senki nem emlékezik meg! legalábbis német részről biztosan nem, Orosz részről meg... áh hadjuk úgyse értitek meg (és én se fogom valószínűleg) megérteni hogy min mentek át azok az emberek....


de nem 1943-ban élünk hanem most 2009-ben... az mszp nagy része börtönben, sorra derűlnek ki a piszkos ügyek... fidesz is manipulál.. salyát médiája van mind a kettőnek

mért jó az ha ők vannak hatalmon kedves előttem szóló, Hitlerező? szerintem a te lelkiismereted se tiszta...

2009. aug. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!