Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbik a jobbik? Mi a...

A Jobbik a jobbik? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2009. jún. 7. 07:45
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
44%
dehogy! ők a legrosszabbik!!!agresszív,szemellenzős banda.ők uszítják a népet,azért nincs béke az országban.tudom jönnek a jobbikosok és lepontoznak,de én válaszoltam a kérdésre.
2009. jún. 7. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
52%

" nincs béke az országban"


Hanem, mi van?

2009. jún. 7. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
46%

válság.igen az van,de a Jobbik ezt kihasználva szítja a gyűlöletet az emberek közt,mert neki csak az a jó a széthúzás van. 1.voltam


félreértés ne essék, nem vagyok se balos, se semmilyen,egyszerűen csak nem bírom ha valaki a mások amúgy is nagy nyomorát kihasználva gyűlöletkeltéssel próbál érényesülni-

2009. jún. 7. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
36%

A jobbik a szélsőjobb és a szélsőbal gyűjtőpártja.

Ráadásul úgy tűnik, hogy nemzetidegen orosz befolyás alatt áll. Az ország nehéz helyzete miatt viszont a jobbik erősődése várható, biztosan ott lesznek a parlamentben, és még sok hiábavaló feszültséget fognak okozni.

Várhatóan az MSZP oldalán állnak majd ellenzékben...

2009. jún. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
44%
Egyet értek mindenkivel!Szerintem akár ki is lessz hatalmon jobb nem lesz nekünk!
2009. jún. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
38%
KAMPÁNYCSEND VAN FEJEZZÉTEK MÁR BE! Legalább EGY NAPIG nem kell a politika!
2009. jún. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem nem. Ez a reklám is, aminek az az üzenete, hogy Árpád a jobbikra szavazna és szomorú, hogy a legtöbben nem... Felháborító. De közben nagyon megható reklám is, biztos rájuk szavaznék, ha nem értettem volna meg az üzenetet: "Ha másra szavazol nem vagy magyar!"
2009. jún. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
89%
Ez a kérdés teljesen fölösleges...az emberek megoszlanak, az egyik fele fasisztát és nácit kiabál, a másik pedig jobbikos...ne mást kérdezz meg erről, hanem olvasd el a jobbik programját és döntsd el, hogy NEKED tetszik e! ne mások véleményére alapozz!
2009. jún. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
49%
Az a véleményem, hogy 19:00-ig kampánycsend van
2009. jún. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
60%

azért szélső oldali mert kiállnak a nemzeti értékekért. Ott volt Hitler igen szélső oldali volt illetve rengeteg olyat követett el amit nem kellett volna neki, de meglehet nézni, hogy az országát kihozta a válságból, adott mindenkinek munkát és megteremtette azt a lehetőséget, hogy legyen mindenkinek saját autója


A magyar pártok azért mondják rájuk, hogy szélső oldaliak mert félnek tőlük, hogy lekörözik őket és akkor előveszik amiért szét lopták, eladták az országot. Ott van az LMP tőlük nem félnek annyira mert ők nem erősödtek meg úgy mint a Jobbik.

Akkor mondhatnák a Munkáspártra, hogy ők meg kommunisták, de nem mert ők is gyengék a Jobbikhoz képest.

Mivel a médiába is megfigyelhető a politikai befolyás így az embereket ezen keresztül manipulálják mert meghallják, hogy náci,szélső jobboldali egyből félelmet keltenek bennük


Remélem, hogy jobb a Jobbik

2009. jún. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!