Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van ennyi elvakult...

Miért van ennyi elvakult jobbikos? Amúgy nem röhejes név az, hogy 'Jobbik'?

Figyelt kérdés
És most NE a jobbikosok jöjjenek ide meg pontozzák le az értelmes választ adókat, mert nagyon nevetséges, hogy mindig ez megy. Egyáltalán maga ez a (le)pontozás is nevetséges.
2009. jún. 5. 23:34
1 2 3
 21/27 anonim válasza:
73%
Mit számít a név? A cselekedetek a fontosak. :)Nem minden a név.
2009. jún. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
75%

Hát a 6%-os jövendölés megbukott, ugyanis a Jobbik 15 % körüli eredményt ért el. Hoppá.


Egyébként szavazatszámláló voltam tegnap egy olyan körzetben, ahol rengeteg volt a nyugdíjas, nem tudom találkoztam-e aznak 30 fiatal (középiskolásnak látszó) szavazóval? Már kezdtem elkeseredni, hogy micsoda égés, nem valószínű hogy túl sok jobbikos szavazat lesz, ehhez képest abban a körzetben is a Jobbik lett a harmadik erő. Úgyhogy ennyit arról, hogy a gimnazisták húzzák fel. A másik szavazótábor a kiábrándult komcsik lehetnek? Megcáfolnám: az egész családom, és a barátom családja is a Jobbikra szavazott, soha az életükben nem szavaztak eddig a baloldalra. Ja, és gondolom kitaláljátok, hogy sem anyukám, sem a nagymamám nem középiskolás már. Köszi.

2009. jún. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
74%

Jún.06. 06:58-nak

"Azt a szintet? Mondjuk hisztérikusságban, vagy miben?

Pontosan azért nem hiszek a jobbik gyépés szintű leegyszerűsítéseinek és összeesküvés-elméleteinek, mert többet tudok a témáról, mint te, vagy akármelyik jobbikos elvbarátod.

... fokozatosan rájössz, hogy a vonagáborok micsoda szellemi környezetszennyezést folytatnak.


Nem a "szétlopás" tényét tagadom, nem a rendszerváltás fonákságait mentegetem, hanem megállapítom, hogy önellenhatóan dilettáns az, ahogy a jobbikosok ezekhez a témákhoz (mint minden máshoz) hozzányúlnak.

A Jobbiknak nincs gazdaságpolitikai, külpolitikai, szociálpolitikai stb. koncepciója. A Jobbik programja egy nagy kupac indulat, meg egy halom álmodozó ökörködés. Analfabéta kocsmai verekedők masíroznak vicces ruhában fel-alá és azt hiszik, hogy az ország tiszteli őket és fél tőlük, holott az ország egyik fele röhög rajtuk, másik fele sajnálkozva férenéz.

Sejtelmed sincs róla, hogy a politika mélyrétegeibe, lényegi feladataiba a Jobbiknak egyáltalán nincs betekintése, egyáltalán nincsenek komoly közpolitikai kompetenciái. A jobbikosok csak masírozni tudnak meg ordítozni. Mik a Jobbik elképzelései? Hogy utáljuk a cigányokat? Az csak indulat, nem politika"

Ez a litánia jellemez téged Bácsi,tökéletesen.Nincs hozzáfűznivalóm.

2009. jún. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Érdemi ellenvetés tehát nincs?
2009. jún. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Mert a jobbik hirdeti hogy leszámol a cigányokkal. Ééés ugye mi nem szeretjük őket. Ha választanom kéne, Fideszes lennék, de mivel még csak 15/L vagyok, ezért nem kell. ^^

Magyarország szar, és tisztességtelen hogy létezik egy ilyen párt, ami ösztönzi az országot hogy vesse meg a cigányokat. Mert személyem szerint a "jobbik" ezt műveli. Nem rajongok a cigányokért, de van tisztességes köztük, és én inkább erre építek.Lehet hogy sablon, de magyaraok között is k**va sok szemétlá*a van. Sőt elárulok egy titkot, minden népcsoportban van k**va sok szemétlá*a. Szerintem ennek olyan kicsit rasszista beütése van. A második világháború is valahogy így kezdődött...

2010. ápr. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Röhejes basszus... Ez egy rövidítés, mozaikszó, mint a Fidesz, tudod? Jobbolali Ifjúsági Közösség.
2010. ápr. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

"Jobbolali Ifjúsági Közösség."


hát, hüm...


amikor a FIatal DEmokraták SZövetsége megalakult, ők legalább fiatalok voltak. Nade Morvai (49), Vona (32), Pörzse (51), Balczó (62)??????

2010. ápr. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!