Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A BKV fenn maradásának érdekéb...

A BKV fenn maradásának érdekében miért nem veszik el azok vagyonát akik miatt ilyen helyzetbe került a BKV?

Figyelt kérdés

Nem értem....mindenki számára világos,hogy kik lopták meg a BKVt,hogy kik miatt nincs pénze, és ők most vígan élnek a milliárdjaikkal, de miért nem veszik el a vagyonuk 2/3-át legalább?

Ezt nem értem, valaki elmagyarázná?



2012. febr. 22. 15:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha most be akarnék vágódni azt írnám,hogy azért mert mindegyik egy mocsok állat,egyik kutya másik eb stb...

De nem vagyok ösztönlény:

-"világos,hogy kik lopták meg " nekem azért ennyire nem világos,persze a sejtések meg a tudás két eltérő fogalom,de név szerint senki sem tudná megmondani,hogy pontosan kik "loptak"

-nem a lopáss a legnagyobb gond,hanem a pazarló struktúra.Ehhez képest a "lopások" csak aprópénzek

-azt az ellopott pénzt bizony sok idő mire visszaszerezné az állam,először is pár év büntetőeljárás...

-a visszavett pár misi csak aprópénz a több milliárdhoz képest,ami kéne a bkv-nek

-másrészt a tolvajok vagyonát nem lehet elvenni(jogilag se),mert ilyen alapon ha te lopsz egy csokit elvehetik a házadat is,én inkább az ellopott pénzt a kamatokkal együtt kérném vissza

2012. febr. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Végülis lehet hogy jó az ötlet.


Hiszen a pártok, az Mszp Szdsz, és a Fidesz is a pártkasszát töltögette a segítségével. Így lehetne elzavarni az összes káros politikust a parlamentből a legegyszerűbben! Hiszen ha elvennéd a finnanszírozásukat az sakk-matt lenne a számukra.

2012. febr. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mert a kedves családjuktól vennék el a vagyont és nem az adóbefizetőktől.
2012. febr. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én azt nem értem,hogy hogy jönnek ezek a havi milliókat kereső gy*kerek ahhoz,hogy a kibacott BKV miatt pl gyermekmentéstől vegyenek el támogatást? Vagy hajléktalanellátástól....?


Nem kell 2 percenként buszokat indítani hanem csak 5-6 percenként és máris lehet spórolni.


Vagy pl lehet beleadni a minisztereknek is.Csak tudnám mi az anyukat csinálnak,hogy ennyit keresnek...

2012. febr. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!