Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ennyire majréznak a többiek a...

Ennyire majréznak a többiek a Jobbiktól?

Figyelt kérdés
Mindenki letámadta őket(minden párt),szinte egyszerre és itt sem kevés az "ellen"kérdés.
2009. jún. 5. 19:17
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Miért kell ezt minden nap megkérdezni?
2009. jún. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
a FIDESZ szerintem egye jobban.
2009. jún. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%

Nem kétséges, hogy a Jobbik valós társadalmi igénynek felel meg. A társadalom úgy érzi, hogy a kormány és a nemzetközi helyzet is ellene dolgozik. A Jobbik kemény megoldásokat ígér ennek megoldására, és ez szimpatikus (sokaknak).

A Jobbiktól sikk félni, én nem félek. Én a meg nem gondolt gondolattól tartok, mert az az igazi veszély. Meg nem gondolt gondolat a kettős állampolgárság elutasítása, a gyermekvállalás elhalasztása, a romák jogainak abszolutizálása, de a tandíj-vizitdíj-ingatlanadó-Bajnai-csomag folyamatos napirenden tartása is.

A Magyar Köztársaság 1 ország, nem vettem észre, hogy megkettőződött volna. Egy társadalmunk van, egyféle GDP, deficit, infláció jut nekünk. Ehhez képest nem egymással, hanem egymás ellen dolgozunk, ezért megy rosszul nekünk.

A Jobbik sikerét a baloldali kormány bénázása okozta, ellene is a mindenkori kormány tehet. Ha képviseli a választók érdekeit, kifogja a radikálisok vitorlájából a szelet.

A nép pillanatnyilag előre hozott választásokat akar, ezt megakadályozni és közben a szélsőjobbról siránkozni súlyos képmutatás, hiszen ok-okozati viszony van a kettő között.

2009. jún. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
mostantól mindennap lesz szószerint egy ilyen kérdés?
2009. jún. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__268..

Ezek nap,mint nap felmerülnek itt.Akkor miért nem ágál senki?!

2009. jún. 5. 20:09
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
Az, hogy utálják, nem jelenti, hogy félnek tőle. Én is utálom a szúnyogokat, agyon is csapom őket, mert zavarnak, de nem félek tőlük.
2009. jún. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
76%

Igen ennyire majréznak.

Ott van a Jobbik mellett a Magyar Gárda is. És miért nem jó a gárda? Azért mert egységet teremt és egységben van az erő, ami meg tudja szorongatni a politikai elitet, aminek a nyugalma eddig zavartalan volt.

2009. jún. 6. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
43%

"Ott van a Jobbik mellett a Magyar Gárda is."


A buggyos ingben és hülye sapkában masírozó idült alkoholisták egylete? Hát az nagyon félelmetes.


A Jobbikon az ország nagy része röhög vagy szánakozik, nem fél tőle.

2009. jún. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!