Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mohácsi Viktória miért akar...

Mohácsi Viktória miért akar kivándorolni Kanadába?

Figyelt kérdés

2012. febr. 13. 14:38
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:

18-as hozzászóló.

Nem fogok kötekedni, mert nem az én posztom a kötekedés.

Lehet más környéken élünk ezért mások a tapasztalatok.

Itt az emberek többsége minimálbérből (vagy még kevesebből) él és a cigányok jóval több segélyt kapnak, az már egy másik dolog hogy lcd tv-t vásárolnak belőle, a legjobb telefonokat, és a legtöbbet elisszák. Mindezek mellé sokminden olcsóbban jár nekik és olyan előnyöket élvezhetnek amit mi nem. Persze kivételek minden rétegben akadnak.

2012. febr. 16. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 Sz1u ***** válasza:

08:23


"Lehet más környéken élünk ezért mások a tapasztalatok."


Én Békés megyében élek. Itt van van sok cigány, de valószínű, hogy kevesebb, mint Borsodban, vagy Szabolcsban.


"Itt az emberek többsége minimálbérből (vagy még kevesebből)"


Itt Békésben szintúgy, de ez országos probléma.


"a cigányok jóval több segélyt kapnak"


Nahhh, ez már egy bizonyítandó kijelentés. Jóval több segélyt kapnak, mint kik? Mutass légyszi egy olyan segélyt, ami a MAGYARNAK nem jár, csak a CIGÁNYNAK (lehetőleg ne az interneten keringő lózungot, amiben 600E Ft-t kapnak).


"az már egy másik dolog hogy lcd tv-t vásárolnak belőle, a legjobb telefonokat, és a legtöbbet elisszák."


Gondolom ez általánosan jellemző. :) Egyébként pedig arra költi a pénzét, amire akarja (mint, ahogy a magyar segélyezett is)


"Mindezek mellé sokminden olcsóbban jár nekik és olyan előnyöket élvezhetnek amit mi nem."


Támaszd alá kérlek, valamilyen használható linkkel! Nem akarom elhinni, hogy olcsóbban kap bármelyik boltban is kenyeret, vagy LCD-TV-t, vagy mobiltelefont. Jahhh... és a MAGYAR ugyanezeket az állítólagos kedvezményeket mi alapján nem kapja meg? Hogy dötik el, hogy ki a cigány és ki nem? Pusztán csak ránézésből? Vagy aki annak mondja magát?


S végül: nekem sem a kötekedés állt a szándékomban! Csak eddig még senki sem tudta igazolni (hitelesen) az olyan általános kijelentéseket, mint amilyeneket Te is tettél.

2012. febr. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:

Én szabolcsba lakok. Nem fogom itt neten, hülye linkekkel bizonygatni. Ami tény az tény. Akkor a ti környéketeken vagy jobb a helyzet, vagy csak a te kis világodban élsz. Nem mondtam volna ezeket ha nem tudnám. Amúgy nem zavar egyáltalán felőlem milliós segélyeket is kaphatnának :D:D

Ezeket nem azér mondtam mert bajom van velük, csak semmi okuk menekülni.

2012. febr. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 Sz1u ***** válasza:

11:42


"Nem fogom itt neten, hülye linkekkel bizonygatni."


Egy állítást bizonyítani kell, mert különben nem ér az egész semmit. Tudtam különben, hogy nem fogsz linkelni, ugyanis nem is lehet. Korábban próbáltam én is utánajárni, de semmi használhatót nem találtam az olyan "tényekről", amilyeneket Te is állítasz.


"Ami tény az tény."


Ez igaz! De mi a tény? Amit csak úgy hasraütésszerűen kijelentünk, vagy amit az érzelmek diktálnak?


"Akkor a ti környéketeken vagy jobb a helyzet, vagy csak a te kis világodban élsz."


Lehet jobb egy kicsit errefelé a helyzet, de a törvények azok országos szinten érvényesek. Tehát itt is lennie kellene olyan jogszabályoknak, amik CSAK a cigányoknak pumpálják a pénzt. Vagy olcsóbban kaphatnának bármit is.


"Nem mondtam volna ezeket ha nem tudnám."


Inkább csak úgy érzed...


"Amúgy nem zavar egyáltalán felőlem milliós segélyeket is kaphatnának :D:D"


Azért a :D nem véletlenül van ott a mondatod végén.


"Ezeket nem azér mondtam mert bajom van velük, csak semmi okuk menekülni."


Csk gondolj bele egy kicsit mélyebben. Te szívesen lennél csak egy napig is cigány pl. a Te környékeden?

2012. febr. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
teljes mértékben igazad van :)
2012. febr. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
Sz1u, nincs kedved helyettem befizetni az adóm azon részét, amit a kisebbségi integrációra és segélyekre költ az állam? Halálkomolyan kérdezem.
2012. febr. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 Sz1u ***** válasza:

18:02


"Sz1u, nincs kedved helyettem befizetni az adóm azon részét, amit a kisebbségi integrációra és segélyekre költ az állam? Halálkomolyan kérdezem."


Más helyett nem fizetek, de az én adómat szívesen adom! Tedd Te is azt! Halálkomolyan momndom.

2012. febr. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:

"Más helyett nem fizetek"


Én se akarok más helyett fizetni, ezért venném örömmel, ha többé nem kéne eltartanom egy tanulni/dolgozni képtelen nyomorékot sem. Remélem akkor érthető a többi ember álláspontja, vagy még mindig nem?

2012. febr. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 Sz1u ***** válasza:

18:28


Vicces vagy, hogy a mondatom többi részét nem idézted:


"de az én adómat szívesen adom"

2012. febr. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
A kérdés még mindig áll, számodra miért nem érthető az, hogy nem akarok mások helyett fizetni?
2012. febr. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!