Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mohácsi Viktória miért akar...

Mohácsi Viktória miért akar kivándorolni Kanadába?

Figyelt kérdés

2012. febr. 13. 14:38
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:

1. vagyok:


Mohácsi Viktóriát megfenyegették. Nem szép dolog, de talán érthető okokból történt, ha az eljárás maga nem is érthető, és nem is méltó.

Szerintem egy európai színvonalú sportoló meggyilkolásával gyanúsított személyekkel kapcsolatban így megnyilvánulni, minden bizonyítékot figyelmen kívül hagyva, pusztán etnikai alapon, nem méltó egy Európa Parlamenti képviselőhöz.


Szlu:


OK. Csak arra próbáltam rávilágítani, hogy kulturált módon is lehet figyelmeztetni (még ha nem ér semmit sem), lásd az első hozzászólásomat.

2012. febr. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 Sz1u ***** válasza:
0%

22:10


"Csak arra próbáltam rávilágítani, hogy kulturált módon is lehet figyelmeztetni (még ha nem ér semmit sem)"


Igazad van, egy kicsit elragadtattam magam!


Ám, ha megnézed pl. az utóbbi órák kiírt kérdéseit, ill. azok kommentjeit, kisüti az ember szemét a rengeteg helyesírási hiba! "Természetesen" zömében egy bizonyos oldal hozzászólóitól. Ha már annyira magyarok, legalább a saját helyesírásukat tudják már egy elfogadható szinten. Nem az elgépelési hibák, vagy az elfelejtett vesszők, hanem az ordító "tévesztések" ellen ágálok! Kedvenceim: "hadjuk", "hidjük"..., vagy mint ebben a kiírt kérdésben is a szükségtelen hosszú "ó". A ragozásról már ne is beszéljünk. S mint írtam is: zömében "arról" az oldalról íródnak.

2012. febr. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:

1. vagyok

Nekem momentán el van törve a kezem (jó ez a jég), úgyhogy egy ujjal pötyögök. A nagy betűket kicsit bonyolult összehozni :-)


Én sem szeretem ezt a jelenséget, amiről írsz, de ez már nagyon off, még kimoderálnak... :-)

2012. febr. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 Sz1u ***** válasza:

22:59


Fogadjunk, hogy Te voltál az egyik "Hummer"-es a Balcsi jegén! Na, jó... mostmár tényleg túlzásba viszem! :) :) :)

2012. febr. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
Lebuktam... :-)
2012. febr. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 Sz1u ***** válasza:

11:50


"cigány népesség egy vándor nép, ide is bevándoroltak"


A magyarok nem azok voltak? Mi nem vándoroltunk ide? ...és gondolom, tárt karokkal vártak bennünket!

Továbbá: A magyarok nem vándoroltak ki (tömegesen) pl. '56-ban?

2012. febr. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
Ez így van, csakhogy mi elfoglaltuk ezt a területet, nem utánna toltuk be a pofánkat mikor már minden szép volt. Az 56-os hasonlattal meg az a probléma hogy volt okunk menekülni az elnyomástól, ami valóban véres elnyomás volt. A romák meg most valójában jobban élnek mint a magyarok és tudtommal sok roma öl magyart (amit persze a média nem közöl), és rettegésben tartják a magyarokat az agresszivitásukkal, betörésekkel, bántalmazásokkal. Valójában kinek is kell innen menekülnie?
2012. febr. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 Sz1u ***** válasza:

13:06


"Ez így van, csakhogy mi elfoglaltuk ezt a területet, nem utánna toltuk be a pofánkat mikor már minden szép volt."


Akik itt éltek előttünk, azok is nagyon jól elvoltak. Tehát mi is idetoltuk a pofánkat, senki sem hívott.


"Az 56-os hasonlattal meg az a probléma hogy volt okunk menekülni az elnyomástól, ami valóban véres elnyomás volt."

Nem mindenki menekült el. Voltak persze akik politika okból menekült, de volt olyan is aki gazdasági okokból, olyan is aki csak kihasználva a lehetőséget puszta kaladvágyból (pl. a nagybátyám Ausztráliába).


"A romák meg most valójában jobban élnek mint a magyarok"


Nahhh... ezt a badarságot meg honnan szedted? Cserélnél velük?


"és tudtommal sok roma öl magyart (amit persze a média nem közöl)"


Volt ilyen minden bizonnyal, de olyan is volt, hogy magyar ölt cigányt.


"és rettegésben tartják a magyarokat az agresszivitásukkal, betörésekkel, bántalmazásokkal."


A magyarok pedig a kirekesztésükkel, fajgyűlöletükkel nyomják el őket. Lásd pl. ilyen-olyan Gárda, ilyen-olyan Sereg.


"Valójában kinek is kell innen menekülnie?"


Senkinek sem kellene elmenekülnie, hanem meg kellene tanulni egymás mellett élni. Ez nem csak a cigányokra vonatkozik!

2012. febr. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 Sz1u ***** válasza:

18:32


"Amíg erre nem válaszolsz, addig kussolj, majom"


Nos, emiatt a mondatod miatt lezártam Veled a témát!

2012. febr. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:

Érdekes válaszokat írtatok. Nekem amúgy az a véleményem, Mohácsi provokatív célból kért menedék jogot.

Amúgy a cigány kérdés: szomorúnak tartom, hogy van egy réteg, amely nincs integrálva a társadalomba, de nálunk még mindig sokkal jobb soruk van a romáknak, mint pl Szlovákiában, vagy Romániában a kelet Eu-i országokról meg már ne is beszéljünk. Amúgy Ny-Eu-ban sem jobb a helyzet csak ott az arabokkal van a baj. Amikor az EU meg a világ minket bírál a roma kérdés miatt, elfelejtkezik arról, hogy nemrég fél Párizst meg Londont is felgyújtották az arabok.

2012. febr. 15. 22:25
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!