Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mohácsi Viktória miért akar...

Mohácsi Viktória miért akar kivándorolni Kanadába?

Figyelt kérdés

2012. febr. 13. 14:38
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
20%
Szerinten Mohácsi Viktória Magyarországon akar kivándorolni Kanadába azért, mert itt nem érzi jól magát.
2012. febr. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
68%
Ó, csak menne! Soha vissza se jöjjön egy ilyen bajkeverő!
2012. febr. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 Sz1u ***** válasza:
4%

Főleg az olyanok miatt, akik egy mondatot sem tudnak leírni helyesen! ...és melyik oldalra is jellemző, hogy nem tud leírni (szinte) egy szót sem helyesen, de mégis qrva nagy magyarnak tartja magát?


Vajon kik fenyeget(het)ték meg életveszélyesen (esetleg azért, mert tenni akart a cigányságért)?

Egy cseppet sem égő ugye, hogy egy mai Magyarországról (ill. Európából) érkező volt EP képviselőnek politikai menedékjogot kell kérnie Kanadában?

2012. febr. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
70%

Kedves Szlu!

Talán utána kéne nézni egyes dolgoknak mielőtt marhaságokat írogatsz!Egy az, hogy az ő munkássága nem abból állt, hogy segítse a romákat, hanem az uszításból!Bármi balhé volt mindig a rasszista magyarok voltak a hibásak!Én, aki Ózdon lakom biztosan merem neked állítani, hogy a cigány-magyar balhékat 90%-ban a romák kezdik és provokálják ki!Mohácsi mindig is egy szemét sz*r politikus volt,nálam akkor bizonyította ezt, amikor a Cozma gyilkosságnál azt mondta, hogy diszkóbaleset volt!

Az életveszélyes fenyegetésekről meg annyit, hogy én is kaptam már sokat, meg még fogok is,de akkor se vándorlok ki!Itt olyan maffiózó romák vándoroltak ki(rengetegen), hogy te azt el se tudod képzelni,megfélemlítés címen...

2012. febr. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
40%

1-ő vagyok


Szlu


Kérlek, édes drága csillagvirágbogárszálam! Szerinted csak a csúnya, rosszcsont, hőbörgős magyarkodós kisfiúk és kislányok lehetnek olyan butuskák, hogy félregépelnek, vagy...(neadj'Isten)... kevéssé figyelnek oda a helyesírásra?

Ajvé!

Nem lehet, hogy esetleg valaki csak úgy...kíváncsifáncsiskodik?

Tudod, megkérdezi a többi okos nénit és bácsit, mert ő nem tudja.

Neeem, nem azért mert butuska, hanem azért, mert tényleg érdekli.

Lehet, hogy álmi-bálmi volt, mert éééppen most ébredt fel a délutáni szundibundiból, és nem jól írta be a tündibündi kérdését.


Bocs az Off-ért!

2012. febr. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:

1. vagyok


Ha mondjuk USA-ellenes lennék az USA-ban, én is menedékjogot kérnék valahol messze, ahol azért elég jó a szociális rendszer...

2012. febr. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
Mert egy élősködő féreg, és új gazdatestet keres.
2012. febr. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
42%

"Főleg az olyanok miatt, akik egy mondatot sem tudnak leírni helyesen!"


Kikérem magamnak ezt a rejtett cigányozást!


Egyébként azért ment ki, mert ott még beveszik a gumikalapácsos trükköt.

2012. febr. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 Sz1u ***** válasza:
0%

17:52


"Talán utána kéne nézni egyes dolgoknak mielőtt marhaságokat írogatsz!"


Nos ez Rád különösen érvényes! Szándékosan a Te szájízednek megfelelő oldalról kerestem cikket:


[link]


Tehát nem "diszkóbaleset", hanem "diszkóverekedés"! Azzé' nem mindegy!

2012. febr. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 Sz1u ***** válasza:
0%

17:42 "1-ő vagyok"


Nem nem Neked szántam a kommentemet, hanem a Kérdezőnek. Ha félreérthető voltam, akkor elnézést kérek!


"Szerinted csak a csúnya, rosszcsont, hőbörgős magyarkodós kisfiúk és kislányok lehetnek olyan butuskák, hogy félregépelnek, vagy...(neadj'Isten)... kevéssé figyelnek oda a helyesírásra?"


Nem csak ők!!!! De rájuk különösen jellemző!


"Neeem, nem azért mert butuska, hanem azért, mert tényleg érdekli."


Azért van ez az oldal. Csak a kérdés kiírása előtt nem árt (jobb híján) egy helyesírásellenőrzővel átnézetni, pl. hogy ne cikizhessék érte.


"Lehet, hogy álmi-bálmi volt, mert éééppen most ébredt fel a délutáni szundibundiból, és nem jól írta be a tündibündi kérdését."


Azért hat szóból háromban hibázni nem semmi teljesítmény (még álmosan sem)...

2012. febr. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!