Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hány baloldali szavazót...

Hány baloldali szavazót mozgósít a "szélsőjobboldali veszély"?

Figyelt kérdés
Nem arra vagyok kíváncsi, téged mennyire nem mozgósít, hanem saccold meg, hány kiábrándult baloldali biztatható szavazásra a "szélsőjobbra" hivatkozással.
2009. jún. 3. 08:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

A kérdésre a válasz az, hogy nullát.


Húsz éve riogat a baloldal a szélsőjobboldali veszéllyel. Húsz év alatt nyilván mozgósították, akit tudtak. A hátralévő néhány hónapban aligha válik hatásossá egy elcsépelt és évek óta nem működő stratégia.

2009. jún. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Minden konkrét alap nélkül, csak megérzésből mondom, hogy sokat. Akik kényelemből nem mentek volna el szavazni, szerintem most elmennek menteni a hazát (ha ez a fogalom nem üresedett ki még nekik)
2009. jún. 4. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Ha a riogatáson túl egy két eseményt is a szolgálatukba tudnak állítani, akkor lesznek akiket meggyőznek. Pl. gyújtsuk fel a Reichstagot és fogjuk a kommunistákra... Ja , bocs! Esemény alatt inkább arra gondoltam, hogy sötétben bujkáló szélsőjobbosnak mondott ellenforradalmárok, akiket nem igyekeznek valahogy megtalálni, faluszélén élő szerencsétlen cigányokat gyilkolnak... Nem kapják el őket, mert így van alap rá, hogy MO. fasizálódásával riogassanak!

Pontos számot nem tudok, egy-két %-ot biztos jelenthet.

2009. jún. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

"Pl. gyújtsuk fel a Reichstagot és fogjuk a kommunistákra... Ja , bocs!"


Rálövés a rendőrpalotára, "Molotov-koktélos" (valójában: benzinespalackos) merényletek stb. kit győztek meg? Az egész ország Szilvásyt gyanúsította ezekkel.

2009. jún. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nem értem hogy lehet csürhének nevezni?

És akkor a drága odaégett embertársaink micsodák?

Undorító ez a nagy egyenlőségi ganéj!

Nem vagyok egyenlő egy senkiházi jöttment,büdös c.gánnyal!

2009. dec. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!