Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért ilyen homályos a 'látása...

Miért ilyen homályos a 'látása' az embereknek? Nem látják tisztán a dolgokat?

Figyelt kérdés

Magyarországon 2 fő probléma van:

1. zsidók felvásárolják az országot

2. cigányok


Teljesen tönkre fog menni az ország. A zsidók minden céget, gyárat megvesznek, majd bezárják ---> magyarok elveszítik a munkahelyüket ---> az amúgy is kevés fizetést sem kapják meg ---> mindenki harcol azért, hogy valahogy meg tudjon élni ---> a folyamatos stressz miatt a magyarok nagy része idegbeteg


Közben a politikusok, a csalók, sikkasztók dúskálnak a pénzben.



2. Cigányok (természetesen nem mindegyik olyan, amit a következőkben leírok)


Bűnözők, falkában támadnak, késelnek, ölnek, lopnak, csalnak, hazudnak. A 8 általánost 16 év alatt végzik el, írni nem tudnak. Az állam bőszen támogatja őket, kapják a félmilliós segélyeket, mert a gyerekcsináláson kívül semmihez nem értenek. Mi fizetjük be az adókat, és ők ezt a pénzt kapják meg 'segély' gyanánt.

Mindenkit rasszistának neveznek, ha le merik cigányozni őket, miközben ők cigányok, ez a fajtájuk. Rengeteg gusztustalan szóval, mondattal gyaláznak minket pl. dolgozzanak a mocskos büdös paraszt magyarok, úgyis csak arra jók stb...

Vagy ők azt hiszik, hogy mindent megtehetnek pl. nem vesznek a buszon jegyet, nem lehet nekik szólni, hogy ne szemeteljenek, mert már egyszerre jön az egész pereputty, vagy lazán ok nélkül megvernek egy családapát.


Kicsit mélyedjen mindenki magába, aki nem ért ezzel egyet, és olvassa el még egyszer, amit írtam, és utána mondja, hogy nincs igazam. De igazam van.


2012. febr. 11. 14:27
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
ma 21:05-nak írtam.
2012. febr. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
0%

Molnár Oszkárt is az igazság kimondása miatt marasztalták el!

http://www.youtube.com/watch?v=uPoDCIGtKyI&feature=related

2012. febr. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
49%
Zsidózni (és cigányozni) csak a lúzerek szoktak, akiknek nincs jobb dolguk. Ahelyett, hogy a saját életükkel törődnének.
2012. febr. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
17%
A saját életemet tönkretették a cionisták.
2012. febr. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:

lúzer?

Nem is ismersz engem, akkor ne lúzerezz.

2012. febr. 11. 23:33
 26/28 anonim ***** válasza:
82%

Valóban nem ismerlek, de én úgy tartom, hogy engem senki zsidó (sem senki más) nem befolyásol, én alakítom a saját életemet. Nem látok zsidókat a dolgok mögé, és nem is foglalkozom vele.

Aki arra szorul, hogy másokat hibáztasson, az szerintem lúzer.

2012. febr. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:

'Kedves válaszoló!'


Igen, valóban mi alakítjuk a sorsunkat, de ahhoz szükséges lenne az, hogy egy stabil, és nem kizsákmányoló kormány legyen hatalmon. Én hiába küzdök az álmaimért (ami teljesen lényegtelen, hogy mi az pl. diploma, szakma, gyerekszülés), ha valamelyik okos felszólal ilyen ostoba kijelentéssel, hogy 47000Ft-ból meg lehet élni.

Szerintem próbálja ki ő, hogy milyen minimálbérből megélni, egyedül élni albértletben, fizetni a rezsit, meg enni sem ártana, ha véletlen beteg lennék, gyógyszert venni stb... És ezek csak az alap dolgok.


És igen, van kit hibáztatni, és az nem saját magam vagyok. Lúzer meg te vagy, aki lesz*rja magasról, mi is történik valójában.

2012. febr. 12. 12:32
 28/28 anonim ***** válasza:
100%

Én boldogan élem az életem, nem zavartatva az ilyen marhaságoktól, és mindenkit erre buzdítok. Olvasni viszont szeretek róla, és jókat nevetek az embereken, hogy már-már vallásként kezelik.

Kérdeznék valamit, komolyan, neked jobb, hogy tudod, "mi is történik valójában"? Könnyebb tőle az életed? Nem? Akkor miért foglalkozol vele?

2012. febr. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!