Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kell e nekünk Jobbik? Amely...

Kell e nekünk Jobbik? Amely ha hatalomra jut behozza az antiszemita politikát ez= az ország átok alá kerül nem elég szr ban van most is?

Figyelt kérdés
2009. jún. 2. 08:50
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
36%
Nem fogja behozni az antiszemita politikát, sőt mszp vel fog szavazni mindenre.
2009. jún. 2. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Miért?
2009. jún. 2. 09:17
 3/26 anonim ***** válasza:
40%
Nekem nem kell.
2009. jún. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
38%
NEEEEEM!!!! soha többé fasizmust!!!!!! NE SZAVAZZATOK A JOBBIKRA!!!!
2009. jún. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
62%

Persze nem kell a JOBBIK, támogassátok csak a mokkákat a pénzetekből, hogy legyen elég segílyke nekik piára meg játékgépre, meg hogy minket öldököljenek....


Egyébként pedig nem antiszemitizmusról szól az egész, hanem arról, hogy a magyar ember ne legyen kiszolgáltatva holmi mokkabűnözőknek, lenyúló zsidóknak...


De ti csak szavazzatok azokra akik védik a mokkákat, zsidókat, buzeránsokat, drogosokat ha az kell nektek!

2009. jún. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
72%
Kell ám.Sokat úgy sem tudnak elérni,de azért ott lehetnének a parlamentben ellensúlyként!
2009. jún. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
88%

[link]


Ha végigolvastad, tedd fel újra a kérdésedet.

2009. jún. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
81%

A 10:17-el megegyezik a véleményem.


Igenis szükség van a jelenlétére, már csak azért is, hogy hangoztassák és esetleg orvosolhassák azokat a problémákat, amiket az előttem írók részleteztek.

Nem a fasizmus és antiszemitizmust kell rájuk kiabálni, hanem a mögötte lévő értékes dolgokat kellene észrevenni.

Részemről ez nem azt jelenti, hogy minden pontjukkal egyetértenék, de a zömével igen.

Tőlem, a családomtól és nagyon sok ismerősömtől várhatnak megelőlegezett bizalommal szavazatokat, hogy mire lesz elég, majd meglátjuk. Remélem minél több igaz magyarnak kinyílik a szemük és hasonló véleményen lesznek, ha nem mindenkinek szíve joga, azt is tiszteletben kell tartani.


A lényeg, hogy minél többen menjünk szavazni június 07-én, valamint a következő kormányváltó szavazásra is.

Minden jót és további anyázás-mentes vitát és szép napot.

2009. jún. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
75%

A Feleségem és én szintén a Jobbikra szavazunk, a gyerek még hezitál a Fidesz és a Jobbik között, persze beleszólni nem fogok, inkább Ő alakítsa ki magában a politikai hovatartozását.

Úgy gondolom mindenkinek szíve joga, hogy melyik pártra fog szavazni, de hogy nem merik felvállalni az valóban furcsa.

Ismerőseim, kollégáim között többen is vannak akik 2002 és 2006-ban is az MSZP-re szavaztak, még hogy örültek a sikerüknek is, mára viszont már letagadják egytől-egyig, hogy kire adták a voksukat.

Szerintem ők most is és 2010-ben is az MSZP-re voksolnak, persze csak csendben, csak halkan, hogy senki meg ne hallja.

Én idáig a MIÉP-re és Fideszre szavaztam. Ez évben és jövőre a Jobbik a nyerő nálam, hogy miért? A programjukat olvasva a 60-70%-ával egyetértek és ha már csak 10-20%-ban is nyomást tudna gyakorolni úgy az Európai, valamint a hazai parlamentben, én személy szerint elégedett lennék.


A lepontozásokhoz szólva csak annyit mondanék, hogy sokan vannak, akik sportot űznek mások hozzászólásainak leminősítéséből. Ez rendben is lenne, ha lennének ellenvéleményezők, vagy akár baloldalra szavazók is, de ezek szerint nem vállalják be a saját véleményüket sem, még így névtelenül se. Ezért jár az úgynevezett "szegénységi bizonyítvány".

2009. jún. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 ceri ***** válasza:
86%

Igen az ország "szr ban van most is" , meg bármikor amikor a cocik kormányoznak.

Kinek nem tünt még fel a szoclib-ek és a megszorítások közti összefüggés. Az antiszemitizmus is mindig ilyenkor jön elő. Ez is menetrendszerű.

Nem a jobbik állítja magáról, hogy antiszemita hanem a szoclibek. Ebből is tudható, hogy ez nem igaz, hiszen hazudnak reggel, délben és este.


A jobbik a bűnözőkre jelent veszély nem a zsidókra és a cigányokra, ez a baja velük a cociknak. A sok Zuschlag közül még csak néhányan vannak börtönben.

2009. jún. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!