Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan lehet megélni szűkősen...

Hogyan lehet megélni szűkősen 47. 000Ftból? A miniszter úr szerint lehetséges. De én el nem tudom képzelni hogyan lehetséges.

Figyelt kérdés
2012. febr. 7. 15:55
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
100%

14/19. A bankok abból élnek,hogy hiteleket adnak! De egyetlen bank sem kötelez senkit arra,hogy hitelt vegyen fel.Értelmetlen őket hibáztatni!

A befektetők pedig nem mindig izraeliek. Sőt,az országban ők vannak a kevesebben.

Miért nem tanultok versenyképes szakmát?

Aki 20-30 évvel ezelőtt lett mentős,ápolónő,vasutas,buszvezető,szakmunkás, az honnan tudta volna,hogy ma már ebből nem tud emberi módon megélni?

Vagy az orvostanhallgatók szakmája sem versenyképes? Ők sem kapnak többet 80.000.- Ft-nál. Ebből pedig nem lehet dőzsölni,csak nagyon szűken megélni.

Könnyen beszél az,akinek az apuka a feneke alá tolt mindent,és fogalma sincs,hogy a többség hogyan él.

A Miniszter úr a főnökével egyetemben hülyeségeket mond.

Senki nem várja el az államtól,hogy a "dőzsölését" fizesse.

Azt várná el,hogy biztosítson neki munkahelyet,és ne vele fizettesse meg a gazdagok,és a képviselők jólétét.

2012. febr. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 doboszoli ***** válasza:
100%

Ez a tipikus Fideszes kettős mérce.

Ha nekem nincs a zsebben két milla eltapsolni, az tragédia, ha te nem tudsz enni, így jártál...

Matolcsyt nem minősítem, de ha kitelik neki, valószínúleg bújkálni fog.

2012. febr. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
0%

"Aki 20-30 évvel ezelőtt lett mentős,ápolónő,vasutas,buszvezető,szakmunkás, az honnan tudta volna,hogy ma már ebből nem tud emberi módon megélni? "


Piacgazdaság van. Nehogy már a kereslet alkalmazkodjon a kínálathoz...

2012. febr. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
23-as érdekelne, hogy te mivel foglakozol?
2012. febr. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
9%

"23-as érdekelne, hogy te mivel foglakozol?"


Másodéves vegyészmérnök hallgató vagyok, diákmunkákat szoktam elvállalni. Nem függök a szüleimtől.

2012. febr. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen nem lehet és ezt ő is tudja.

De jó bedobni a köztudatba ilyen lehetetlenségeket mert ezen elrágódnak a népek.

Legalább nem foglalkoznak azokkal a dolgokkal amik az életüket jelentősen befolyásolják a jövőt illetően. Kár ezzel foglalkozni, időpocsékolás.


Ökörköri

2012. febr. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
100%

""Piacgazdaság van. Nehogy már a kereslet alkalmazkodjon a kínálathoz...



Ebből az egy mondatodból kidetűl hogy idióta vagy!


Recesszió van! Érted te barom?


Az az nincs kereslet szinte semmire, vagyis levan redukálódva a minimumra. arról nem is beszélve, hogy a nyugaton megszokott átlaf fogyasztás okozta keresletbe mi még itthon belesem szagolhattunk.

2012. febr. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
100%
23-as te egyedül megélsz a diákmunkádból és még egyetemre is jársz? Nagyon ügyes vagy!!!!! Vagy hazudós!
2012. febr. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
68%
47ezer forintos keresetről van szó, vagy egy főre jutó jövedelemről? Utóbbiból egy négytagú család esetében, pláne tehermentes, kis rezsijű lakásban már meg lehet élni, bár kétségkívül dőzsölni nem fognak belőle.
2012. febr. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
100%
Piacgazdaság... Oké, minek is ide buszsofőr meg nővér! Majd a mérnök átkötözi a műtéti sebedet, úgy van. Idióta.
2012. febr. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!