Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan lehet megélni szűkősen...

Hogyan lehet megélni szűkősen 47. 000Ftból? A miniszter úr szerint lehetséges. De én el nem tudom képzelni hogyan lehetséges.

Figyelt kérdés
2012. febr. 7. 15:55
1 2 3 4
 11/37 tetris ***** válasza:
100%
Talán félreértettétek a miniszter urat, és ő hetente gondolta a 47 ezret. Mert úgy igen, meg lehet élni. Bár még így se lenne habzsi-dőzsi, de ez már valami lenne.
2012. febr. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
100%

A fűtés számlám havi 40e ilyenkor.


Nekem legalább 150e kell hogy megéljünk, de idény jelleggel a 200 sem kevés, ami nem is jön össze sokszor.

2012. febr. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:
azért megnézném hogy ő hogy csinálja! csak egy hónapig,nem tovább...
2012. febr. 7. 16:59
 14/37 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem vegyetek vissza. Nálam nincs harminc fok a lakásban, és nem is pacsálok napi háromszor egy órát. Semmit sem hagyok stand-by funkcióban, ha valamit nem használok kikapcsolom.


Valahogy mégis csak sikerül kijönnöm minimálbérből...

Mellesleg ez a 47 ezer forint egy erősített segély, átmeneti segítség. Azért azt senki se várja már el az államtól, hogy fizesse a szórakozását, a ruházkodását és a fényűző "alapvető szükségleteit".

2012. febr. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
Ne legyél ilyen kis igényű! Mi sem egy hónapig csináljuk ezt, hanem van aki egy életen át : (
2012. febr. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
0%
És kinek a hibája, hogy nem tanultok versenyképes szakmát?
2012. febr. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim válasza:
84%
A miniszter úrnak szinte minden ingyen van. Igy még félre is tudna tenni a havi 47 ezer forintból,de neki naponta van ennyi,ha nem több.
2012. febr. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintem vegyetek vissza


Miből?

A 22c fokból? Hogy a gyerekeim kifázzanak és az orvosra költsek? Észnélvagy? 128m2 re ez nem magas fogyasztás.


De tudod.

Ha már dolgozom, ne keljen már minden nap parizeres kenyeret egyek. Sőt ne az legyen az életem értelme hogy napról napra túléljek, ugyanis nem csak én nem élhetek így, de elvárni egy társadalomtól? Pedig úgy nézki hogy sikeresen beleverte a Fidesz egyesek fejébe hogy ez lehet egy etalon. Pedig ezen az úton nem szélesedik, hanem tizedelődik a középosztály.

2012. febr. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
100%

Aki 47 000 forintból él elméletben, annak nem lehet saját lakása soha ilyen fizetésből, tehát albérletet kell fizetnie, ami már 40 000 kb. ha a rezsit nem számoljuk.

Ha többen élnek egy albérletben akkor rezsivel jön ki a 30-40 ezres számla és még nem is evett az illető.

2012. febr. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
100%

""És kinek a hibája, hogy nem tanultok versenyképes szakmát?



Haver!

Hagyd már az ostobaságodat!

Melyek azok a versenyképes szakmák szerinted?

Persze van néhány, programozó gépészmérnöz, de nem lehet mindenki az országba ezen területeket csak nem művelheti.

Lassan már nincs szakmunka amit érdemes lenne csinálni.

De a diplomák is sz@rt érnek, nagyrészben.


De nem is értelmezhető a felfogásod.

Ha mindenki ezt követné, akkor a szakmák 90% a azonnal mehetne a levesbe.

2012. febr. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!