Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kudarcnak vagy sikernek...

Kudarcnak vagy sikernek tartod az elmúlt 22 évet? És miért?

Figyelt kérdés
2012. febr. 3. 17:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Én még nem éltem a rendszerváltás előtt, így nem tarthatom se kudarcnak se siekrnek. Annyi biztos, hogy ahogy telik az életem egyre rosszabul élek. Mármint anyagilag egyre nehezebb kijönni a havi jövedelemből. Persze ennek köze van ahhoz is, ahogy a családom alakul(válások, halálozások születések stb) de nagyrészt a gazdaságnak is.
2012. febr. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%

Én még nagyon fiatal voltam a rendszerváltás előtt, de sztem is egyre rosszabbul élünk itt. Nekem az a kudarc ,hogy

Magyarországra születtem.

2012. febr. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyértelmű kudarc. Néhány hét múlva húzok is külföldre.
2012. febr. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kudarcnak. A volt keleti blokk vezető gazdasági országából sikerült sereghatóvá "avanzsálni" magunkat. Azért ahhoz komoly tehetség kell, hogy elsőből az utolsók közé küzdje "fel" magát egy ország.
2012. febr. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Totális kudarc. Elsőkből utolsók. Köszönjük magunknak illetve vezetőinknek, akiket "választottunk".

Uram, bocsáss meg nékünk, mert vétkeztünk ellened!

2012. febr. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 nem dávid ***** válasza:
Kudarcnak azért mert az ember érzi a saját bőrén hogy évről évre rosszabbul él. Meg elég csak megnézni a gazdasági mutatókat...
2012. febr. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Sz1u ***** válasza:

Összességében nézve inkább kudarcnak tartom.


Meg van (szinte) mindenem, de maga a '80-as évekbeli fíling (a nyugodtság, a viszonylagos közbiztonság, az egymásra figyelés) hiányzik.


Back To The Future!

2012. febr. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!