Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Dörner ellen tüntetők a...

A Dörner ellen tüntetők a FRANCIA himnuszt énekelték a Dörner mellett tüntetők a MAGYAR hiszekegyet szavalták. Mi erről a véleményed?

Figyelt kérdés
Olvassátok el az index erről szóló cikkjét, linkelni sajnos nem tudok mert telefonról vagyok. Mi a baj Dörnerrel? Mivel rosszab mint a népbutító TVadók?
2012. febr. 2. 06:43
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
35%

4/20

"A Francia himnuszt pedig azért énekelték, mert ez a szabadság szimbóluma gyk. az egész világon. Legalább ezzel tisztában lehetnél, kedves kérdező."


Nem a szabadság szimbóluma, hanem a szabadkőműves terroré.

Ezzel az erővel az Internacionálét is énekelhették volna, mert ezek a dalok ugyanarról szólnak.

Dörner mellett nem nácik, hanem hazafiak álltak ki, akkor is ha nincs egyetemi végzettségük.

Az ellentüntetők vajon magyar nemzetiségűek voltak-e ?

2012. febr. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
91%

Utolsó, te olvastad is a Marseillaise szövegét? Mert úgy látom fingod sincs miről szól.

Egyébként mi érveket hoztunk fel Dörner ellen, ti pedig azon kívül, hogy "hazafi" egy érvet sem tudtatok felhozni. Az, hogy valaki hazafi pedig NEM ÉRV!

2012. febr. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
71%
Hagyni kellett volna, hogy szétverjék egymást. Dörnerről meg az a véleményem, hogy majd a közönség eldönti, hogy jó-e amit csinál. Ha majd üres nézőtér előtt fognak játszani a színészei, akkor úgyis ciki lesz őt megtartani.
2012. febr. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
60%
#24: a Valóvilág vezeti a nézettségi listákat. Akkor most az egy minőségi műsor a te logikád alapján.
2012. febr. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
63%
Mi van? Attól lesz minőségi valami, hogy sokan nézik? Hát ezt mondtam én? Nem. Azt nézik sokan, amire igény van. Szövegértés egyes.
2012. febr. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:

"Dörner mellet vagyok és a valószínűleg a többi nemzeti érzelmű is. A nemzetellenes balliberális csürhe meg kitakarodhatna innen mert elég volt az uralmukból. Eljön még a magyarok ideje is.."


Tehát szerinted én azért nem vagyok nemzeti érzelmű, mert felháborít az, hogy valaki nem tehetsége miatt kapott meg egy jó posztot, hanem azért, mert olyan az ideológiája?

Akkor remélem téged majd olyan orvosok fognak műteni, akik nem tudásuk alapján kapják a diplomát, hanem azért mert megfelelő az ideológiájuk.

2012. febr. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
"Dörnerről meg az a véleményem, hogy majd a közönség eldönti, hogy jó-e amit csinál. Ha majd üres nézőtér előtt fognak játszani a színészei, akkor úgyis ciki lesz őt megtartani." - ezzel akartad legitimálni a kinevezést. Mi sem azt mondtuk, hogy nem tudja megtölteni a színházat. Csak azt, hogy igazgatónak alkalmatlan / hiteltelen.
2012. febr. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
90%
Előző: Tényleg van olyan ember, aki ezt a sok állatságot elhiszi? Most komolyan kérdezem...
2012. febr. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:
Ki választotta meg Dörnert? A főpolgármester elvileg nem? Akkor miért őt kell szidni? Meg nekem a francia himnusszal volt bajom. Trianon után itt senki ne énekeljen francia himnuszt!
2012. febr. 2. 14:24
 30/35 anonim ***** válasza:

Trianont ne keverjük bele, ha akkor nem történt volna meg, akkor később szakadtak volna ki a nemzetiségek. Legfeljebb kicsit másabb formája lenne hazánknak.

A radikális jobboldal meg szépen lassan lejáratja az összes nemzeti értékünket, ne szavaljanak hiszekeggyet. Idézzenek inkább Szálasitól vagy Hitlertől, ha már zsidóztak.

2012. febr. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!