Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Dörner ellen tüntetők a...

A Dörner ellen tüntetők a FRANCIA himnuszt énekelték a Dörner mellett tüntetők a MAGYAR hiszekegyet szavalták. Mi erről a véleményed?

Figyelt kérdés
Olvassátok el az index erről szóló cikkjét, linkelni sajnos nem tudok mert telefonról vagyok. Mi a baj Dörnerrel? Mivel rosszab mint a népbutító TVadók?
2012. febr. 2. 06:43
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
70%
A szélsőjobbos csürhéről: a közeli boltban előttem állt 4 tizen-huszonéves díszpéldány közülük. Minden 2. szavuk a b@szdmeg volt. Állítom, hogy színházban sem voltak még életükben, mert a szakmunkásból nem szokás elvinni oda a diákokat. Na, ilyen emberek tüntettek Dörner mellett.
2012. febr. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
68%

"csak egy csak 1, színház akinek a radikális jobb a vezetése" - miért, hány színház élén áll radikális bal?


Nem veszed észre, hogy ez az ideológia egyszerűen szalonképtelen?

2012. febr. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
72%

"ahoz képest nem értem miért baj hogy 1 az az egy, csak egy csak 1, színház akinek a radikális jobb a vezetése."


Mert nem ez a baj. A baj az, hogy érdemtelenül került oda, ráadásul ezt még csak nem is nagyon titkolták.

Persze érthető, hogy aki életében nem volt színházban, az nem érti, miért nem mindegy, hogy ki vezeti az intézményt.


Ja! Kérdés! A hazugságait mivel magyarázzátok?

2012. febr. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
35%

Komolyan nem értem.


Ti ballibek, gyakorlatilag a rendszerváltáskor szinte minden felett megkatátok a folytonosság felett a hatalmat.

Azok az emberek akik hű párttagok voltak maradtak minden intézmény élén, és azokkal a politikai erőkkel szímpatizáltak akik szinte mindent átmentettek a kapcsolati tőkéből. Ez eredményezte hogy ma az újgazdagburzsoázia uralkodik mindenütt. Arra már nem is térek ki hogy ennek mekkora a szerepe abban hogy itt tart az ország. De azért lassan egy negyed évszázad után talán elkellene fogadni,hogy nem ti vagytok az egyetlenek ebben az országban akik meghatározó helyzetbe kerűlhettek.


Vicc az egész.

2012. febr. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
87%

Ez most hogy jön ide? Az a kérdés, mi a baj Dörnerrel, nem az, hogy a burzsoázia kikből áll.


A kérdésre többen érthetően válaszoltunk, de érdemi reakció eddig még nem érkezett. Ne tereljünk.

Olvasta valaki Dörner pályázatát? A színházra vonatkozó terveit? Akad itt olyan, aki érettségi óta belülről is látott színházat és van fogalma arról, hogy miről szól?

Akkor talán érdemes megpróbálni megvitatni a dolgot...

2012. febr. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
68%

De könyörgöm, értsétek már meg, hogy nem az a baj, hogy a jobboldalhoz került a színház (szerintem nem is lenne szabad színházakat politikai oldalhoz kötni).

Az a baj, hogy egy ilyen pályázattal nyerte meg. Ez olyan, mintha egy matekdolgozatban összeadni nem tudnál, mégis ötöst kapnál rá.

Ha ugyanezt a pályázatot maga Jóisten adta volna be, akkor is felháborító lenne, hogy ő nyert.

2012. febr. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
24%

Imadlakemese válasza:


"csak egy csak 1, színház akinek a radikális jobb a vezetése" - miért, hány színház élén áll radikális bal?


Nem veszed észre, hogy ez az ideológia egyszerűen szalonképtelen?



Nem , nem veszem észre.

Én csak azt veszem észre hogy 22 évi javarészt a baliberálisok voltak hatalmon, és koldussá tették az országot. Kinyalták a nyugat seggét és semmit nem kaptunk cseré csak mindenünk odalett.


Na ezt az ideológiát viszont elutasítom.

2012. febr. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
77%
Mi mindenünk lett oda? Biztos ezért hiánycikk minden évben az LCD tv a boltokban, mert olyan gyorsan elkapkodják. Biztos ezért virágzott az építőipar, és épült rengeteg új, korszerű lakás. Biztos ezért épült annyi autópálya. A rendszerváltáskor mennyi is volt? És most?
2012. febr. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
69%

"Én csak azt veszem észre hogy 22 évi javarészt a baliberálisok voltak hatalmon, és koldussá tették az országot. Kinyalták a nyugat seggét és semmit nem kaptunk cseré csak mindenünk odalett. "


Ez nagyon szép és jó, DE nem erről van szó. Egy színház igazgatójáról. Ő nem lesz hatalmon, nem áll módjában koldussá tenni az országot. Módjában áll viszont egy színházat jól igazgatni, úgy hogy ott értékes munkát végezzenek. Erről kéne most beszélnünk. Az ország tönkretételét majd az Orbános kérdéseknél kell kielemezni.

2012. febr. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
71%
Komolyan nem értem a szélsőjobbos ellentüntetőket, pont a magyar kultúra ellen tüntettek tegnap este, Dörner semmit nem fog tudni/tenni a magyar kultúráért, mivel alkalmatlan igazgatónak.
2012. febr. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!