Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Dörner ellen tüntetők a...

A Dörner ellen tüntetők a FRANCIA himnuszt énekelték a Dörner mellett tüntetők a MAGYAR hiszekegyet szavalták. Mi erről a véleményed?

Figyelt kérdés
Olvassátok el az index erről szóló cikkjét, linkelni sajnos nem tudok mert telefonról vagyok. Mi a baj Dörnerrel? Mivel rosszab mint a népbutító TVadók?
2012. febr. 2. 06:43
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
59%

A népbutító TV adók csak az emberek ízlését rontják el.

Dörner pedig náci elveket vall. Az ő szájából a magyar Himnusz szentséggyalázás.

2012. febr. 2. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
41%
Mindkét oldal elég röhejes a szememben.
2012. febr. 2. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
48%
Veletek meg az a probléma, hogy mindenki náci, aki nemzetben gondolkodik és nem örül neki, ha a hazáját idegen érdekek romlásba döntik. Szerintetek minden Jobbikos, Miépes náci. Hogy miért, azt viszont konkrétumokkal még soha nem tudtátok megindokolni.
2012. febr. 2. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
68%

Ebcsont vazze, én ott lakom az Új színház mellett. Láttam, hogy milyen emberek tüntettek Dörner mellett. Ment a mocskos zsidózás. Ezek után ne várd el azt, hogy ne legyél lenácizva.


A Francia himnuszt pedig azért énekelték, mert ez a szabadság szimbóluma gyk. az egész világon. Legalább ezzel tisztában lehetnél, kedves kérdező.

2012. febr. 2. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
71%

Dörnerrel a pályázata, a műsorterve és a ferdítései a baj.

A pályázata, a nyertes pályázat borzasztóan szakmaiatlan. Én olvastam. Teljesen egyértelmű, hogy nem azért került a színház élére, mert olyan jó igazgató lenne, hanem politikai érdekek alapján. Pláne hogy Márta István helyére rakták be, aki évtizedek óta valami elképesztően sokat tesz a magyar kultúráért.

Az, hogy "végre színpadra állítja a méltatlanul mellőzött magyar szerzőket", erős ferdítés. Volt egy nyilatkozata, most nem fogom megkeresni, de megnevezett több "mellőzött" szerzőt. Mint például Csiky Gergely. Ez azért mókás, mert pont nemrég láttam színházban egy darabját. Tehát nem igaz, hogy el van felejtve. De persze a műveletlen beveszi, mert a színházról csak annyit tud, hogy nem illik elárulni, hogy utoljára hatodikban volt, mert elvitte a tanárnéni, de végigunatkozta. Helyette inkább terjeszti a marhaságokat.

2012. febr. 2. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
35%

Szerintem az egész történet hihetetlen!


A ballíbek vinnyognak hogy a 2/3 os nemzetiközép adott egy színházat aradikális jobbnak, akik mellesleg az ország 12% át képviselik. Gondolkodjatok már! Hány liberális vezetőségű színház van ma az országban?

Miért ekkora baj, hogy az a 12% nyi ember is kap egyet?

Hogy nevezheti magát liberálisna az aki ennyit nem képes megérteni, annyit hogy jár, ha tetszik ha nem.


"Persze Dörner is vehette volna a fáratságot hogy egy jobb pályázatot ad be"


"Persze az is igaz hogy olyan pályázat nem létezne ami jó lehetne"

2012. febr. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
61%
Az a radikális jobb konkrétan rasszista skandálással védte a jogait. Ez a világ civilizált felén simán csak gáz. Egyébként a többi színházban sem liberális darabokat játszanak. Egyáltalán mit jelent ez? Megmagyaráznád?
2012. febr. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
77%

A színház - meg úgy általában a művészet - a politikától független dolog kell(ene), hogy legyen. Mármint persze be lehet vinni a politikát, de nem így.

Nem lenne baj Dörnerrel, ha nem "káderként" került volna be, hanem egy normális szakmai pályázattal. Vagy akkor tegyünk be orvosnak is olyanokat, akik szakmailag ugyan nincsenek a toppon, de legalább ugyanazt a politikát vallják, mint a 12%?


"Miért ekkora baj, hogy az a 12% nyi ember is kap egyet?

Hogy nevezheti magát liberálisna az aki ennyit nem képes megérteni, annyit hogy jár, ha tetszik ha nem."

????? Mi az, hogy a 12% is kap egyet?? Kismillió szín ház van Magyarországon, ahova el lehet menni - bárkinek! Egy jobbos érzelmű is talál magának bőven megfelelő színdarabot. Már ha akar.


Nem értem, miért kell akarni folyton kiszakadni a magyarok közül...

2012. febr. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
79%

Igen, pont azt akartam leírni, mint az előző.

A színháznak semmi köze a politikához. Ha Dörner nem szar pályázatot ír, semmi gond nem lett volna. Eleve ott kezdődik, hogy olyanokat írt, hogy xy rendező fog jönni a színházba, és már beszélt is az illetővel. Xy meg ezt cáfolta, innentől már vissza kellett volna venni tőle a posztot. A másik, amikor Tarlóst kérdezték, hogy miért ez a pályázat nyert, akkor a legnagyobb érve az volt, hogy ő a főpolgármester, és senkinek nincs joga megkérdőjelezni a döntését. Szóval ennyit a szakmai döntésről.


A tegnapi tüntetésről: Kimentek az emberek békésen tüntetni. Errefel megjelent a szélsőjobbos csürhe, egy jó csetepaté reményében. Erről ennyit. Volt olyan nyilatkozó szélsőjobbos, aki a bankokat kezdte szidni WTF???? Mi köze ennek a színházhoz?????

2012. febr. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
36%

"Az a radikális jobb konkrétan rasszista skandálással védte a jogait.


Talán nem kellene odamenni tüntetni!

Persze a jelzők szálltal oida és vissza.


"Ez a világ civilizált felén simán csak gáz.


Ahogy az is hogy nem veszi tudomásúl egy formáció azt hogy a masiknak is lehet igénye egy színházra stb stb, ha már a hátamögött sok ember áll.


"Egyébként a többi színházban sem liberális darabokat játszanak. Egyáltalán mit jelent ez? Megmagyaráznád?


A színház vezetése a liberális és nem a darabok.

És igen, a művészet bizonyos értelemben formáló hatású.

Az MSZ 14% os pártként a Jobbik 12% os pártként jutott be a parlamentbe, ahoz képest nem értem miért baj hogy 1 az az egy, csak egy csak 1, színház akinek a radikális jobb a vezetése.


Nem értem, minek ez a hiszti.

2012. febr. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!