Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyi jönne össze?

Mennyi jönne össze?

Figyelt kérdés
Valaki kiszámolná mennyi jönne össze ha képviselők lemondanának 1 havi bér és minden juttatásról ( üzemanyag telefon ruhapénz stb ) ami simán lehet több millió is. Szerintem egy de akár több haviról is lemondhatnának, ne irányítsa olyan az országot aki nem spórolt meg 1 havi megélhetésre valót.
2012. jan. 30. 19:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem egy ország költségvetésében mennyit számít 1-2száz millió? Nem kell ingyen dolgozniuk egy napig sem, csak szabjuk inkább meg, hogy kik lehetnek miniszterek és kaphatnak felőlem nagyobb fizetést is, de értsenek hozzá!

Szerintem alap lenne, egy jogi diploma és ezen felül legalább még egy pozíciótól függően.

2012. jan. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

És itt a lényeg értsenek hozzá!!!! és én dolgozzak ingyen???? gyakorlatilag droidok vagyunk, megélhetésért dolgozok és nem azért hogy élvezhessem az életet akár egy kicsit is.

Úgyhogy megszorítást a parlamentbe is!!!

2012. jan. 30. 20:06
 3/3 doboszoli ***** válasza:

A megszorításokat,(bocsánat: a strukturális reformokat) nagyon etikus lett volna magukon kezdeni.

Dehát a politikus, és az etika nagyon laza korrelációt mutat.

2012. jan. 31. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!