Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek a demokratik...

Mi a véleményetek a demokratikus koalícióról?

Figyelt kérdés
Én azt látom hogy kihullott, hitelüket és szavazatukat/szavazókat vesztett politikusok elegye. Mind mind volt MSZP, és MDF tag...
2012. jan. 26. 11:37
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Jobb lenne ha elmennének normálisan dolgozni
2012. jan. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
Ez az a réteg,amelynek már a sírban lenne a helye,mert teljesen hülye.Csak vén fanatikus őskommunisták társasága akik a saját zsarnokukat istenítik.
2012. jan. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
Szánalmas...
2012. jan. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Még én is azt vallom baloldaliként hogy a DK és az MSZP teljesen hitelét vesztette a politikai életben. Ez a két párt játszi könnyedséggel csinál viccet a baloldalból.
2012. jan. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én a nevén kívül mást nem tudok róla, még a tagokat sem. Valami programféléjük, ötletük van már? Vagy csak simán leszólja mindenki, mert miért ne?
2012. jan. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem kell program,mert amiben gyurcsány félék vannak azt már rég megette a fene...
2012. jan. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Viccnek is rossz!
2012. jan. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Akasztófára valók!
2012. jan. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!