Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyire életképes a gyurcsány...

Mennyire életképes a gyurcsányista Demokratikus Koalíció?

Figyelt kérdés
2014-ben meghatározó szerepe lehet a magyar politikában?
2011. dec. 6. 14:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
5-6 százalékos párt lesz belőle, amolyan SZDSZ-pótlék. Szerintem.
2011. dec. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
44%
remélem gyurcsány addigra már nem lesz szabadlábon
2011. dec. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
58%
Nekem az is elég lenne, ha egy életképes ellenzék lenne belőlük. Arra talán van esélyük, kormányra jutásra nem igazán.
2011. dec. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
57%
Még nem lopott eleget, már csak vergődés ez a párt, mint hal a szatyorban.
2011. dec. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%
2-3%-os párt lesz, ami majd közös listán indul az MSZP-vel, amit MSZP-DK-listának fognak hívni, pont úgy, mint a Fidesz-KDNP közös lista.
2011. dec. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem semennyire. Egy ennyire megutált, lejáratódott embert (és most szándékosan nem politikust írok) soha nem fognak már mások elfogadni. Egyébként itt-ott én is tapasztalok némi Gyurcsány-nosztalgiát, mert a mostani rezsim annyira borzalmas, hogy ezt is előhozza, de lássuk be, Gyurcsány, amikor kormányon volt, ahogy ő is megfogalmazta, nem csinált semmit, üresek voltak a fiókjai, és nem tudta, mi legyen a következő lépés. Na én egy ilyen embert még egyszer nem engednék a kormány közelébe, és szerintem másoknak is ez az érzése. És hát Gyurcsány a hazugság, a manipuláció nagymestere is. (Orbán is, az, de pusztán ettől még nem kell Gyurcsány.)


Ez az egész DK csak arra jól, hogy Orbán leváltását biztosan ellehetetlenítse. Az MSZP amúgy is gyenge, alkalmatlan, nem tud mozgósítani, na most ha ettől a párttól a DK még pár %-ot elvisz, ez csak arra lehet jó, hogy akár egyik se jusson be a parlamentbe, de ha az MSZP a tehetetlenségi erő folytán be is jut, gyengébben fog bejutni, mintha Gyurcsány nem vinne el szavazatokat.

2011. dec. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
58%

" Egyébként itt-ott én is tapasztalok némi Gyurcsány-nosztalgiát"


Van Gyurcsány-nosztalgia, ahogy van Bokros-nosztalgia is. Mindkét arcnak van egy kicsi, de hangos rajongótábora, ami láthatóvá tudja magát tenni a médiában, de választáson semmire sem elég.

2011. dec. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
26%
7-es: Én is ezt hiszem.
2011. dec. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
79%
Számomra az egyik első Gyurcsány nyilatkozattal hiteltelenné vált a DK. Egy milliárdos politikus alakít egy formációt és előadja, hogy mennyire szegények. Az egyik párttárs lakásán tartják a rajgyűlést. Majdnem megesett rajtuk a szívem és kentem nekik egy zsíros kenyeret. Ennyire ne nézzük h.lyének az embereket rögtön az indulásnál.
2011. dec. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem semennyire. Az MSZP-vel ha nem indul közösen 2014-ben a választásokon, akkor könnyen parlamenten kívül találhatja magát. A kérdés az, hogy van-e még 400 ezer agymosott, (poszt)komcsi nyugger a fővárosban (SZDSZ-es mintára).
2011. dec. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!