Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobban menne az országnak ha...

Jobban menne az országnak ha nem lenne Fidesz és kilépnénk az EUból?

Figyelt kérdés
Ha igen miért ? Én úgy emlékszem,hogy 2004 elött nem voltak ilyen problémák mint most.
2012. jan. 24. 16:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
uTOLSÓNAK. Mi ebben a baromság? Sokat sem kellett rajta gondolkodnom, mert annak idején jól megtanultam a történelmet. Ha végig gondolod amikor ráérsz, - akkor nem így van? Válaszolj, gondolkodás után légy szíves! Köszi.
2012. jan. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

01-24 17:17

Hány éves vagy? Az agyi szinted valahol 5éves kor körül.

Nem nagyon tanulhattad meg a történelmet, mert akkor nem mondanál ilyen hülyeségeket:

- Római Birodalom, Tatár (igazából Mongol) Birodalom - egyáltalán semmi köze sem volt a bukásukhoz Magyarországnak/Pannóniának. Mindketten (igazából a törökök is) túl nagy kiterjedésűek voltak, és inkább belső mint külső problémáik miatt roppantak össze. Eleve a mongolokra nem tettünk nagy hatást, csak egy évig voltak itt :D

Az osztrákok mióta miattunk buktak el? Ez legalább akkora hülyeség, mintha azt állítanánk, hogy elnyomtak minket.

A németek se miattunk buktak, mi pincsikutyaként kiszolgáltuk őket, szerintem nagyobb hatással volt rájuk egy bombázóosztag Berlin felett, mint mi.

A Szovjetek pedig, áh.

Kicsit sokat képzelsz rólunk, nem gondolod? És azzal az Eu-val vannak bajaid, aki szörnyen elnyomott minket (4.5 milliárd euróval - plusz figyeli, hogy rendben legyen minden a demokrácia körül).

Tetszett az alapszintű töri óra? Ha van kedved, folytatom.

2012. jan. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Édesem, 70 éves vagyok, és nem azt mondtam, hogy mi idéztük elő belső válságukat, hanem, ha nem kimondottan is de azt akartam mondani, hogy ennek a FőLD-nek van az idegen megszállok felé valamiféle ártó kisugárzása. Az Unió nagyon fiatal és mégis meglátod vége lesz. Te biztos megéled.
2012. jan. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!