Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most akkor plagizált Schmitt...

Most akkor plagizált Schmitt Pál vagy nem?

Figyelt kérdés

Be akarják feketíteni a köztársasági elnököt? Vagy valóban igazak a vádak?


Ha plagizált, akkor lemond?


2012. jan. 24. 15:30
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha kiderül, hogy plagizált és nem mond le, az az ország arculcsapása lenne. Németországban egy "mezei" miniszter is lemondott ilyenért.
2012. jan. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Schmittet (Vagy Schnittet) szerintem nem belekeverték a politikába, maga vetette bele magát önként.
2012. jan. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 tetris ***** válasza:
49%
Vajon hányag plagizáltak még rajta kívül?
2012. jan. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 doboszoli ***** válasza:
78%

Mindjárt elkezdem sajnálni, hogy "belekeverték" a politikába szegényt.

Tudta mit vállal, tudta, hogy lopta a doktorit, dehát van az a pénz...

2012. jan. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

"VAjon hányan plagizáltak még rajta kívül?" ---- Ez nem mentesíti a jelenkori államfőt attól, hogy a posztját betöltse. Az elvárt szerep szerint megbízhatónak, tekintéllyel rendelkezőnek, feddhetetlen múltú figurának kell lennie. Nem is tudom, hogy ha kiderülne a csalás, s mégis köztársasági elnök maradna, akkor külföldön mekkorákat röhögnének a háta mögött... Nem csak magát járatja le ezzel, hanem a nemzetünket is.


Sőt, szerintem már akkor le kellett volna mondania, amikor a gyanúja felmerült a mutyizásának.

2012. jan. 24. 17:30
 16/22 tetris ***** válasza:

De jó lenne tudni, hogy a nagy okos, címzetes, ilyen-olyan doktorok, vajon egymástól nyúlják le az anyagot?! Hát szépen vagyunk. Már nem lehet bízni senkiben. Mit fognak rólunk gondolni, ha majd az utódáról is kiderül valami hasonló?

Egyáltalán van olyan ember ebben az országban, akiről soha, semmi kompromittálót nem lehet állítani, mert annyira tökéletes, becsületes ember? Mert akkor annak kellene elnöknek lennie.

2012. jan. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
0%
Kíváncsi lennék, hogy akik plágiumot kiáltanak, azok közül hányan olvasták akár SP, akár a bolgár, akár a német fickó bármelyik mukáját (vagy akár bármilyen doktori disszertációt)? Vagy csak a média ilyen irányú megvezetései lennének ők? Mert ugye az, hogy az xy média ezt írta, az nem bizonyíték.
2012. jan. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 doboszoli ***** válasza:
100%

Persze, hogy nem.

Ilyen esetekben a Times is hazudik, ferdít.

Ám, ha a Fideszről ír kedvezőt a bivalybasznádi Hírmondó, az hiteles forrás...

2012. jan. 25. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Nem ezt írtam, de nem is csodálkozok, hogy nem sikerült megérteni. Pont ennyit vártam.
2012. jan. 25. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
És mégis hol olvassuk el? Nem lehet lemásolni a szerzői jogok miatt. Vajon miért nem tette elérhetővé? Ha nincs rejtegetni valója, akkor kizárásos alapon csak attól tarthat, hogy ellopják a művét.
2012. jan. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!