Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan lehetne felnyitni az...

Hogyan lehetne felnyitni az emberek szemét, hogy Orbán mégsem annyira megfelelő a posztjára, mint gondolják?

Figyelt kérdés
2012. jan. 23. 15:21
1 2 3 4 5 6 7
 31/70 anonim ***** válasza:
61%
Budai Gyulával - fel kell kérni, hogy az elmúlt másfél évet is számoltassa el, ha van hozzá bátorsága és esze.
2012. jan. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/70 anonim ***** válasza:
83%

Te 44%-ban hasznos válasz adó! Képzeld én is gyerekes vagyok és láss csodát....dolgozom is ! Na mit szólsz? Ha meg igazán öreg nyugdíjasokat akarsz látni, akkor menj el nyugodtan a Fletó gyűléseire! Már ha még van olyan? Az emberek többsége meg nem hülye! Ha nem tetszik a rendszer, akkor szépen elmegy és másra szavaz! Most ez van és én bízom az Orbán féle irányban. Sajnos nincs más alternatíva, mindenki bebizonyította már, hogy alkalmatlan az ország irányítására.


Egyetértek! Sajnos a jelenlegi hatalom is bizonyított már!

Szakértőkből álló kormány, szakértőkből álló parlament lehet a megoldás! Azok nélkül akik a rendszerváltás óta

bele kotnyeledkedtek a politikába!22 éve folyik a hatalmi harc és az ország belerokkant... ideje lenne észrevenni "tisztelt" politikai elit!

2012. febr. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/70 anonim ***** válasza:
38%
Kérdésed azért felesleges,mert ha más lenne ott ,ugyanezt kérdeznéd.
2012. febr. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/70 anonim ***** válasza:
100%

A gyermekesek támogatása? Mégis kifejtenéd ezt bővebben?

Nekem 2 gyerekem van, és nem érzem azt, hogy az államtól annyi sok támogatást kapnék.

Ja, a családi adókedvezmény? Valóban, de mennyibe is kerül egy gyermek? És a jövedelmemből vonják le, és nem a 2 szép szememért kapom. Az adójóváírást nekünk is elvették. A családi pótlékot vagy 20 éve nem emelték.

Az MSZP lecsökkentette 2 évre a gyermekkel itthon tölthető időt, de mellette azt ígérte, hogy lesz bölcsőde, ahova beadhatom a gyereket. Jött a Fidesz, és visszahozta a 3 évet, de hogyan? Ahogyan 50 éve van, azaz a 3. évre már csak bruttó 28 e Ft-ot ad. A maradék bölcsit meg bezárta, illetve fizetőssé tette. Gyurcsányék még megígérték a családi napközik nagyobb támogatását, most a Fidesz még azt a támogatást is elvették tőlük, amit eddig adtak. És konkrétan egyik napról a másikra.

Úgy volt, hogy viszem a gyereket a helyi családi napközibe, de a munkaszerződésem aláírása után jelentették be, hogy megszűnik, mert nincs rá állami támogatás. Munkahely lenne, de nincs gyermekfelügyelet. Remek. (Annyit nem keresnék, hogy babysitterre futná.) Akkor éljünk továbbra is apa minimálbéréből, meg az én GYES-emből? De jól jártam, mert van családi adókedvezmény!

Nem vagyok MSZP-s egyébként, csak úgy megkérdezném, hogy mit is tett akkor ez a kormány a családokért? Hogy több gyermek szülessen?

2012. márc. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/70 anonim ***** válasza:
59%
Szeretném tisztázni, hogy nem vagyok fideszes. Arra lennék csak kíváncsi, hogy akik itt leszólják meg államcsődről hadoválnak, azok kit látnának szívesen kormányon?
2012. márc. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/70 anonim ***** válasza:
39%

Többen írták, hogy ki más lehetne. Emberek! Nem csak a nagy pártok léteznek, de még azok között is ott a Jobbik, akinek még nem volt lehetősége bizonyítani.

Ott az LMP, aki bár most szerintem gyenge, később sem lesz sokkal erősebb, ő mondjuk kilőve. De van még sok parlamenten kívüli párt, aki még naggyá válhat. Csak keresgélni kell...

2012. márc. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/70 A kérdező kommentje:
Hát véleményem szerint a Jobbik az kissé visszataszító... Nem szavaznék rájuk.
2012. márc. 6. 20:24
 38/70 anonim ***** válasza:
Kérdező, te kire szavaznál?
2012. márc. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/70 anonim ***** válasza:
70%

18:09-esnek szól a válaszom elsősorban: csak olyanra, aki nem árt az országnak! Aki az országért tesz és él-hal azért, hogy ne legyünk porba tiporva!


Kérdező: miért lenne visszataszító a Jobbik?? Még nem volt kormányon, de az biztos hogy támogatja az Eu-ból való kilépést is, ami, lássuk be, nem ártana már...

2012. márc. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/70 A kérdező kommentje:

De akkor is a lelkületük, meg a megnyilatkozásaik... Régen én is szimpatizáltam velük, de már nem igazán tudom mit gondoljak róluk. Az hogy összetartó nemzetben gondolkodjunk az jó meglátásuk, csak szerintem túl radikális az egész.

Nekem legjobban az tetszene, ha minden párt összefogna egymással és így kialakítanának egy szakértői kormányt, legalább addig, amíg rendbe nem hozzák annyira az országot, amíg nem lesz újra annyi pénz, hogy ne látszódjanak meg a lopkodásaik.

Szerintem... Amúgy nagyon nem tudnám eldönteni, hogy kire szavazzak, valószínűleg részletesen utána olvasnék minden lehetőségnek és a legkisebb rosszat választanám. Utoljára LMP-re szavaztam...

2012. márc. 6. 23:01
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!