Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan lehetne felnyitni az...

Hogyan lehetne felnyitni az emberek szemét, hogy Orbán mégsem annyira megfelelő a posztjára, mint gondolják?

Figyelt kérdés
2012. jan. 23. 15:21
1 2 3 4 5 6 7
 21/70 anonim ***** válasza:
87%
gyerekesek támogatva?? anyámnak 60000 el csökkent a fizetése, most pedig felmondtak neki, szal cseszheti, munka meg nincs. ja én nem említettem apámnk meg szívműtéte lesz, szóval jól áll a család...
2012. jan. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/70 anonim ***** válasza:
18%

"gyerekesek támogatva?? anyámnak 60000 el csökkent a fizetése"


Nincs olyan fizetés, amivel ennyivel rosszabbul járna.

2012. jan. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/70 anonim ***** válasza:
60%
Miután 12-vel osztható, feltehetően éves szinten 60 000-rel, azaz havi, na? na? 5 000-rel.
2012. jan. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/70 anonim ***** válasza:
50%

"Horn Gyulára vagy inkább Gyurcsányra gondolsz? Netán szívesen látnád ott Győzikét, ha már úgyis őt bámulod minden nap a tévében? Esetleg Simon Perez vagy a whiskeys? Mit szólnál Thürmer Gyulához? Esetleg legyen Lázár "ennyitérsz" Jani?"


Köszönöm az intellektuális megnyilvánulást, egyrészt nem nézek Győzikét, de köszi, hogy minden információ nélkül könyvelsz el engem 1 taplónak, ez sokat elárul rólad… :) Mielőtt kötekedni szeretnél, vegyél magadra egy kis intelligenciát, és próbálj meg meggyőzni arról, hogy sikerült is.

2012. jan. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/70 anonim ***** válasza:
21. válaszoló! Tudod te hogy mit válaszoltál? Több szempontból is hibádzik a válaszod. Gondold át.
2012. jan. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/70 anonim ***** válasza:
17%

"Köszönöm az intellektuális megnyilvánulást, egyrészt nem nézek Győzikét"


Ez olyan, mint Schmitt plágiumvádja. Minél inkább tagadnak valamit, annál erősebb a gyanú.

PS: Győzike helyére bárki behelyettesíthető, nem rajta van a hangsúly. Megértem, ha nehéz valamit nem szó szerint venni, hanem picit, de tényleg csak egy icipicit gondolkodni.

2012. jan. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/70 anonim ***** válasza:
34%

"Ez olyan, mint Schmitt plágiumvádja. Minél inkább tagadnak valamit, annál erősebb a gyanú.

PS: Győzike helyére bárki behelyettesíthető, nem rajta van a hangsúly. Megértem, ha nehéz valamit nem szó szerint venni, hanem picit, de tényleg csak egy icipicit gondolkodni."


Akkor olvasd el még egyszer: nem nézek Győzikét. Segítek: Győzike helyére bármi behelyettesíthető, de még inkább leegyszerűsítem, mert látom igen primitív "vita"partnerrel vert meg a sors: megválogatom, mit nézek meg a TV-ből. Egyébiránt miattam nem kell izgulnod, szerencsére olyan hírforrásokat figyelek, amelyeknek köszönhetően rendelkezem némi szürkeállománnyal. Ellentétben veled, aki úgy tűnik, Echo TV-n nevelkedett, és csak az üres fröcsögés megy neki. Hadd gratuláljak, igazi észhuszár vagy, szinte már doktori címet érdemelsz...csak hogy stílszerű legyek ;)

2012. jan. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/70 anonim ***** válasza:
18%
Oké, köszi, nem csalódtam, kedves 73 %-os :) Minden egyes válaszoddal csak a saját hülyeségedet bizonyítod jobban, nem is kellek hozzá, hogy lejárasd magad :) Minden jót :D
2012. jan. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/70 anonim ***** válasza:
55%
Az a baj hogy nem lehet felnyitni a szemüket. Boldogan mennek a sírba is akár a fidesszel, kicsit olyan ez mint az öngyilkos merénylők esete. A fideszesek már egy elvont hitvilágban élnek, ahol gonosz háttérhatalom köti meg a kormány kezét és minket szolganépnek akarnak meg ilyen baromságok. A multkor linkelt valaki egy drábik-os videót amin ilyen hülyeségeket hord össze meg szítja az indulatokat másfél órán keresztül, és félelemtes de 100 000res nézettsége volt. Ezek a pénzrendszerről szóló összeesküvés elméletek is népszerűek mostanában, a mesék is meg a hírtvnek forgatott oktatóműsorok is. Hiába próbálod bizonygatni hogy orbán tönkreteszi az országot, annak aki tudja hogy így van de azt is "tudja" hogy szegénynek nincs más lehetősége, meg így tudja kijásztani a gonosz ellenséget, meg egyébként is az elmult8év.
2012. jan. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/70 Alfred Stokes ***** válasza:
70%
Te 44%-ban hasznos válasz adó! Képzeld én is gyerekes vagyok és láss csodát....dolgozom is ! Na mit szólsz? Ha meg igazán öreg nyugdíjasokat akarsz látni, akkor menj el nyugodtan a Fletó gyűléseire! Már ha még van olyan? Az emberek többsége meg nem hülye! Ha nem tetszik a rendszer, akkor szépen elmegy és másra szavaz! Most ez van és én bízom az Orbán féle irányban. Sajnos nincs más alternatíva, mindenki bebizonyította már, hogy alkalmatlan az ország irányítására.
2012. jan. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!