Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » LIVE! Közvetités Orbán VS EU,...

LIVE! Közvetités Orbán VS EU, IMF? *** Hír tv *** Ti nézitek?

Figyelt kérdés
2012. jan. 18. 15:28
1 2 3 4 5 6 7
 51/62 A kérdező kommentje:

Tudtam azt is, hogy alá fogja támasztani amiket mond!

THX

2012. jan. 18. 18:06
 52/62 anonim ***** válasza:
52%
Micsoda öröm, főleg ha a büntiket ugyanúgy megkapjuk és a forint értékelődik továbbra is le. És igen, bajok vannak a törvényekkel, nem igazán demokratikusak, főleg az nem, hogy 2/3-os többséggel lehet rajta változtatni. Inkább örülni kéne, hogy nem engedik az őrülteket garázdálkodni.
2012. jan. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/62 A kérdező kommentje:
Téma lzárva mert LIVE volt! ;)
2012. jan. 18. 18:12
 54/62 Sz1u ***** válasza:
40%

16:12 Kérdező


"Orbának van a lába között valami"


Kár, hogy a nyakán hordja.



16:29 Kérdező


"Milyen dolog és Magyar az, amikor a hazályát"


A HírTV bámulása helyett inkább "A magyar helyesírás szabályai"-t forgasd! Azzal bizonygasd a magyarságod!



16:50 Kérdező


"Jah más örűlne neki, hogy ilyen miniszterelnöke lenne!"


Ki az?



16:59 Kérdező


"Egyébként egy kis türelmet kért tőlümk első sorban, és támogatást!"


Már két év is eltelt lassan, nemhogy két hét! Az azonnali dolgokról már ne is beszéljünk (pl. radikális azonnali adócsökkentés. "Amely törvényeket-rendeleteket Gyurcsányék hoznak" azonnal eltörüljük: pl. üzemanyag jövedéki adó, ugye? Eltörölték?)



18:04 Kérdező


"Gerinces ember és nem hajol meg"


Ahha! Gerinces...



"Köszönöm minden Magyar nevében!"


Azért óvatosabban az általánosítással! Engedd meg légyszi, hogy a magam nevében én beszéljek!



18:06


"Tudtam azt is, hogy alá fogja támasztani amiket mond!"


Ugye (mint már írták is korábban idézve Viktort) "ne azt figyeljük, hogy mit mond..." Akkor miért pont ezt fogadjam el tőle? Nem érzed azt, hogy nagyszerű kijelentése után bármikor hazudhat?



18:12 Kérdező


"Téma lzárva mert LIVE volt! ;)"


Bocs, de késztetést éreztem utólag válaszolgatni. Én a közvetítést figyeltem, végighallgatva mindegyik felszólalót...



S végül: az vajon feltűnt-e neked a közvetítés során, hogy piszkálta az orrát, majd a mutató- és hüvelykujját összezárva a saját nünükéjét nézte? Tököscsávó, jahhh...

2012. jan. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/62 anonim ***** válasza:
83%

végül is mi lett az eredmény? eu-orbán: 1:0?


:D

2012. jan. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/62 Sz1u ***** válasza:

19:36


"végül is mi lett az eredmény? eu-orbán: 1:0?"


Teljesen mindegy volna, hogy hány hull... Viktor úgysem fogná fel! Látnod kellett volna a pökhendi arckifejezéseit, mikor kapta a kritikákat. Tanulságos volt.

2012. jan. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/62 Shai-Hulud ***** válasza:
60%

Eredmény?


Az EU három témában indít Magyarország ellen kötelezettségszegési eljárást, bár Orbán szerint ezek közül kettőben tulajdonképpen nincs is véleménykülönbség. Csak tudnám, hogy akkor miért indítanak eljárást? Ja, biztos ez az a bizonyos elnyomás...


Orbán azonnal sajtótájékoztatót tartott, ahol kifejtette, hogy milyen jó fej volt és megvédte Magyarországot. Csak azt nem érti, hogy senki sem Magyarországot támadta, hanem a magyar KORMÁNYT - és ez nagyon nagy különbség.


A baj ott van, hogy az EU törvényeinek be nem tartása miatt szankciók várhatók, aminek a levét viszont már az egész ország fogja inni, és messze nem azokon csattan majd a következmény, akik szembe mennek a szabályokkal.


Jó lesz egy olyan országban élni, ahol a kormány folyamatosan szabadságharcot vív, hol az EU, hol a nép ellen... De egyre inkább úgy tűnik, hogy mindenki ellen.

2012. jan. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/62 anonim ***** válasza:
52%

"Kedves kérdező, és kedves második! Az ország miattatok van ott, ahol van. Ennyi."


1,5 év mi a 8 évhez képest??? Vesd össze és próbálj meg arányt venni!

2012. jan. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/62 anonim ***** válasza:
56%
Igen, elég ciki, hogy 2/3-ad ennyire benézte, mert az elmúlt 8 év alatt nem okoztak ekkora kárt, mint 1.5 év alatt. Orbán se véletlenül tárgyalgat most, érzi, hogy valamibe nagyon beletenyerelt.
2012. jan. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/62 anonim ***** válasza:
57%

ma 20:27


Azalatt az sokat emlegetett 8 év alatt nem voltunk olyan szar helyzetbe mint most. És nem teljesen nyolc év, mert Bajnai kifejezetten jó szakember volt, érdekes, hogy akkor volt az egyik legstabilabb helyzet a válság óta, míg ő kormányzott. Jó volt a forint, nem b*szogatott minket az EU (mert nem volt miért). Voltak egy-két rossz lépések a '8év alatt is', belátom mert én nem vagyok olyan elvakult, mint a fityeszesek. Viszont amiket hoztak abban az időszakban, azt viktorkád nem hogy eltörölné, hanem tovább viszi csak még erősebb formátumba (lásd: üzemanyag jövedéki adó). Lemerem fogadni, hogyha az MSZP idejében hozták volna ezt a chips adót, meg a többi trének mondható törvényt, már te lettél volna az első és a 'társaid' akik Gyurcsány fejét akarták volna. Mi volt ezekhez képest a vizitdíj...

2012. jan. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!