Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » LIVE! Közvetités Orbán VS EU,...

LIVE! Közvetités Orbán VS EU, IMF? *** Hír tv *** Ti nézitek?

Figyelt kérdés
2012. jan. 18. 15:28
1 2 3 4 5 6 7
 31/62 anonim ***** válasza:
Én is néztem, de úgy felqrták az agyamat, hogy elkezdtem kiabálni xD Aztán rövidesen kikapcsoltam a TV-t, nem nézek agybutító közvetítéseket. Amúgy is, úgy az igazi mikor ott vagy élőben velük és hallgatod...
2012. jan. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/62 anonim ***** válasza:
Vki vmi linket tud adni? Google-lel nem találom:) Mondjuk elejétől érdekelne, úgyhogy nem live-ra gondolok...
2012. jan. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/62 A kérdező kommentje:
Sajnos én nem tudok!!!! sorry
2012. jan. 18. 16:44
 34/62 anonim válasza:
Az atv.hu- most megy késleltetett adás
2012. jan. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/62 anonim ***** válasza:
91%

Kérdező: látszik, hogy orbánista esetleg vonaista vagy. Lehet, hogy neked a Fidesz kormány intézkedései nagyon sokat hagytak a pénztárcádba. Lehet, hogy Orbán saját felszólítását sem veszed figyelembe, mikor azt mondta, hogy nem arra kell figyelni, amit mondok, hanem amit csinálok.

Ha valóban tökös gyerek lenne, akkor már régen kivezette volna kis hazánkat az Eu-ból, már régen király lenne (esetleg császár) és akkor nem csak neked lenne jó, hanem nekem is. Ehhez azonban ész is kell.

2012. jan. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/62 A kérdező kommentje:

Jah más örűlne neki, hogy ilyen miniszterelnöke lenne! Mi meg itt szidjuk!

Nem Ő hanem mi nem vagyunk NORMÁLISAK!

2012. jan. 18. 16:50
 37/62 anonim ***** válasza:
63%
Én egyáltalán nem örülök neki, hogy ilyen miniszterelnökünk van.
2012. jan. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/62 A kérdező kommentje:

Igazad van!

De ha figyeltétek volna amiket valóban cselekszik és azért azt is kell figyelni amit mond azért!

Hosszú távba gondolkozik és nem 4 évbe!

Értsétek meg nem megy máról holnapra a dolog! Itt a péda rá amit épp nézünk is!!!

Támadás egy új rendszeről amit más ország is utánozni fog! Csak más tökös miniszterelnökök nem mernek megtenni semmit mert mind hang! Oda ment és szembe szál! Ez az én mentalitásom is! Igaza van!

2012. jan. 18. 16:54
 39/62 A kérdező kommentje:
Egyébként egy kis türelmet kért tőlümk első sorban, és támogatást!
2012. jan. 18. 16:59
 40/62 A kérdező kommentje:
Nekem minde1 ki irányit csak kiálljon értem, értünk és egy új dolgot hozzon be a gondolkodásba nem az ami ma van hazánkba!
2012. jan. 18. 17:02
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!