Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az LMP harcol a kábítószer...

Az LMP harcol a kábítószer legalizálásáért?

Figyelt kérdés
régebben ez a programjukban benne volt, de most mi a helyzet, akarják vagy nem
2012. jan. 18. 12:10
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

"nem azokat üldözni akik a kábítószerekhez menekülnek."


Mondj egyetlen indokot, arra, hogy miért kell a kábítószerhez menekülni. Ugyanolyan gyenge emberek, mint az alkoholisták.

/bank elvitte a 12 milliós házamat 2 millióért, perelem, de kiraktak két kisgyerekkel, kábítószerezés helyett albérletbe menekültem a családommal, és próbálok újra talpraállni/.

2012. jan. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 tetro ***** válasza:
mondok egyetlen okot: anómiás válság
2012. jan. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

de jó le lettem pontozva biztos lepontozott a sok drogos mert a legális lenne a fű akkor kiderülne hogy füveznek meg drágább is lenne az adó miatt

aki meg elítéli a drogosokat azok azért ne pontozzanak, mert én is ugyan ugy elítélem, csak én mellé elítélem az alkoholistákat is(ami szerintem ugyan olyan súlyos dolog mint a drog csak talán még súlyosabb)

2012. jan. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
23/23, nyugi, nekem 0%-os a válaszom, pedig csak azt a tényt írtam le, hogy a drogfogyasztás Mo.-n már dekriminalizálva lett. Egy tényt hogy lehet lepontozni, az nem tetszik, vagy nem tetszik kérdése :D
2012. jan. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!