Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért is jó nekünk az Európai...

Miért is jó nekünk az Európai Unió?

Figyelt kérdés
Amúgy 1944 márc. 19-én elvesztettük a szuverenitásunkat amit 89-ben visszakaptunk és most idepofátlankodik (jobban mondva mi akartunk annyira belépni) az EU (mint ha ők lennének a világ urai). Szerintem ki kellene lépni és vége egy normális országot felépíteni normális demokratikus alapokra.
2012. jan. 17. 21:51
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
19/20 as igazad van, hogy "lehetnénk önellátók" DE sajnos már majdnem semmi sem a miénk, így nehéz lenne! Plusz ha most szavaznánk na igen mindenki utólag okos!
2012. jan. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

"01-17 23:47"


Ostoba majom vagy.

2012. jan. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Például azért mert nincs kedvem havi 200000Ft ért gürcölni magyarországon ha ezt megtehetem Ausztriában havi 900000Ft ért (àlt 8 óràs munkaidô) ráadásul az eiro bárhol elkölthetö.

Nem kell félnem mert a kormány kitalál valamit ami miatt veszélybe kerülhet a megélhetésem. Plusz védelmi garancia plusz politikai egyensúj.x

2022. dec. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!