Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért is jó nekünk az Európai...

Miért is jó nekünk az Európai Unió?

Figyelt kérdés
Amúgy 1944 márc. 19-én elvesztettük a szuverenitásunkat amit 89-ben visszakaptunk és most idepofátlankodik (jobban mondva mi akartunk annyira belépni) az EU (mint ha ők lennének a világ urai). Szerintem ki kellene lépni és vége egy normális országot felépíteni normális demokratikus alapokra.
2012. jan. 17. 21:51
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
41%

Mintha elszaporodtak volna itt a turbónácik..:o


Egyébként pedig azért jó az EU mert elhúzhatsz ha nem tetszik valami.

2012. jan. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
28%

"Szóval ha valaki nem ért egyet a beteg gondolataiddal akkor már nem i akar magyar lenni."


Nem aki nem ért egyet te barom! Hanem aki az Eu felé húz, idegenek felé. Arról te mért feltételezed, hogy magyar akar lenni? Na látod az ilyen emberek gondolatai a betegek, akik inkább támogatnak idegeneket a saját hazájukkal szembe. A fajtádat irtani kéne tűzzel vassal!

2012. jan. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 Shai-Hulud ***** válasza:
40%

Én azt nem értem, hogy miért nem a sok barom netnáci húz el innen a ..csába? Miből gondolják, hogy ők az IGAZI magyarok?


Nem beszélve arról, hogy (hála az égnek) csak a népesség kis százaléka ennyire hülye. Ha nem tetszik nekik a többség, akkor inkább ők húzzanak innen, például Iránba, az úgyis annyira tetszik nekik.

2012. jan. 18. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 Shai-Hulud ***** válasza:
22%

"Ha nem tudod a magyar embert megkülönböztetni a többitől akkor te nem vagy magyar."

Dehogynem tudom. Sőt, én a magyar embert és a turbómagyart is meg tudom különböztetni.

2012. jan. 18. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
0%

Faca kis vita alakúlt itt ki!


De sajnos még a kérdésre nem válaszolt senki érdembe.

2012. jan. 18. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

"De sajnos még a kérdésre nem válaszolt senki érdembe."


Mindenki válaszolt. Semmiért. Ránk nézve kifejezetten káros.

2012. jan. 18. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
90%

"A másik pedig hogy már az Eu-ban vagyunk."


Akkor javaslom mindenképp maradj ott, ide nem hiányzol.

2012. jan. 18. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
90%

Ha bent maradunk kihasználnak, tönkre vágnak németek franciák profitálnak belőlünk! Mindenki a másikból él csak épp mi nem élünk senkiből!

Ha kilépünk ugyan úgy megszivatnak mert senki sem fog kereskedni velünk, önfentartók lennénk, de miből ha a fele ország már külföldi kézen van.

Orbánnak abban igaza volt, hogy már tart (Gazdasági) Világháború.

2012. jan. 18. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

"Na látod az ilyen emberek gondolatai a betegek, akik inkább támogatnak idegeneket a saját hazájukkal szembe."


Ebben egyetértek veled. A liberális média sulykolja a magyarokba, hogy hagyd el hazádat! Úgy látszik megvan, hogy kik fognak betelepedni utánunk.

2012. jan. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Norvégia és Svájc sem tagjai az EU-nak, mégis jól megvannak. Nekünk se lett volna szükségünk rá főleg úgy, hogy javarészt agrárország vagyunk. Lenne iparunk, mezőgazdaságunk. Az ország igenis önellátó lehetne, hisz tele vagyunk természeti kincsekkel. Ha ma tartanának népszavazást a belépésünkről, szerintem elutasítaná a többség.
2012. jan. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!