Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha az Eu fanoknak fontos az...

Ha az Eu fanoknak fontos az Eu, akkor a munkanélküliek eltartását is elviseli?

Figyelt kérdés

Mivel az Eu szinte csak a terek és intézmények felújítására ad pénzt,miközben a gazdaságunkat teljesen kiszolgáltatjuk neki "amit ki is használ" gyakorlatilag csak is nőhet a munkanélküliség!


Ez nem pusztán ijesztegetés , hanem tapasztalat, amit elmúlt évek statisztikái adatai hitelesítenek.


2012. jan. 16. 10:06
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/72 anonim ***** válasza:

Már azt se értettétek, amit a multikról "ugattam", miért is gondoltam hogy Szaniszló Ferenc szavait megértitek... :-) Ezeket a szavakat csak magyar érzésűek értik meg.


"A magyar szó még nem magyar érzés, az ember mert magyar, még nem erényes ember, és a hazafiság köntösében járó még korántsem hazafi." ...

Széchenyi István

2012. jan. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/72 anonim ***** válasza:

Ejj büszke, ezt a mondatot mintha Széchenyi pont rólad írta volna.

De ha Szaniszlót ekkora embernek tartod, magyarázd meg kérlek a mocsári kipárolgást és a hun-magyar-etruszk-sumér kapcsolatot.

2012. jan. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/72 anonim ***** válasza:
2012. jan. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/72 anonim ***** válasza:

1. Ezek nem bizonyított elméletek.

2. Külön külön még talán lehetnének igazak, de együtt? Szerinted az etruszkok egyenlőek a sumérokkal és a hunokkal? Az etruszkok még csak el sem tűntek, ugyanis beolvadtak a mai olaszokba (Toscana is az ő nevükből származik).

Várom a választ a mocsári kipárolgásokra is.

2012. jan. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/72 anonim ***** válasza:

buszke93!


Most már értem miért vagy ilyen, ha ilyenek szavára adsz, mint a Szaniszló! Az ilyeneknek már rég gyógyintézetben lenne a helyük! Tájékozódj a gazdaság működéséről, olvass közgazdaságtani elemzéseket, ne ilyen emberek süketelését hallgasd, mert elbutulsz! Nekem van egy tejes gazda ismerősöm, aki csak azért mert nem vették meg tőle a tejet drágán, inkább kiöntötte! És én azt mondom, hogy ha ilyen jól megy neki hogy kiönt több ezer liter tejet, akkor nincs gond. A felfogás a legnagyobb probléma ma Magyarországon. A magyar termékek nem versenyképesek, mert irreálisan magas az áruk! Más országokban az ottani hazai áruk olcsóbbak mint a külföldi! De! Nálunk a legdrágább bolthálozat a CBA és a Match, azaz a magyar boltok! Ha akarnák, adhatnák ők is olcsóbban, de nem érdekük, mert ugye abból nem lesz új Audi A8-as!

2012. jan. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/72 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen mocsári kipárolgásokról beszélsz, de mindenesetre nem is nagyon érdekel... Én letojom hogy te mit gondolsz, és elhiszem hogy nincs benne egy fikarcnyi magyarság sem, de akkor legalább ne degradálj le olyan embereket akik az életük is feláldoznák a hazáért. A történelmet soha nem a magadfajták írták, akkor most miért lenne másképp?


Lezártam a témát, nem fogok már neked válaszolni sem itt sem kérdésnél. Teljesen felesleges bármilyen kézzel fogható bizonyítékot felmutatni, mert te mindig kitalálsz valamilyen nevetséges magyarázatot. Remélem majd egyszer megtérsz, a jó"madár" barátoddal együtt.


Szia.

2012. jan. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/72 anonim ***** válasza:
*Lezártam a témát, nem fogok már neked válaszolni sem itt sem más kérdésnél.
2012. jan. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/72 anonim ***** válasza:

"Teljesen felesleges bármilyen kézzel fogható bizonyítékot felmutatni, mert te mindig kitalálsz valamilyen nevetséges magyarázatot"


Az a baj, hogy te semmit nem mutatsz fel, csak különböző, be nem bízonyított elméleteket! A te fajtádnak kár is gazdasági oldalról magyarázni bármit is, mert túlságosan is magyar, ún. "turbómagyar" vagy és elfedi a látásodat a piros-fehér-zöld köd! Fel kellene fogni, hogy az ember olyan terméket vesz, amelyik olcsó és jó! Ha a magyar lenne olcsó és jó, akkor azt vennék! Én magam is ha találok olyat ami magyar, akkor megveszem, de csak akkor, ha ugyanannyiba kerül mint a külföldi, vagy olcsóbb.

2012. jan. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/72 anonim ***** válasza:

Milyen szépen megjuhászkodtál előttem :P

Ez csak egyet jelenthet: a vitát én nyertem :D

2012. jan. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/72 Shai-Hulud ***** válasza:

#buszke93


Na tessék, ellent mondanak neked, Te meg megsértődsz, mint egy taknyos kölyök. Hát így hogy akarod, hogy komolyan vegyünk?


Inkább fogadd meg a jó tanácsot, és ne egy oldalról tájékozódj, mert könnyen félrevezetnek. Nézd meg mindig, hogy egy témáról a "másik oldal" mit mond, lehet, hogy több igazság van ott, mint gondolnád.


Ne az Echo TV-ből tájékozódj, és ne Szaniszló szövegeit hallgasd. Meglehetősen populista, de ugyanakkor pontosan a Hozzád hasonló fiatalokra kiélezett szövegeik Nálad is célba találtak. Nem mindig azt kell elhinni ám, ami kellemes a fülnek.


Látom, itt sokan leoltottak Téged, pedig szerintem egyszerűen csak bedőlsz ennek a szélsőséges propagandának... Inkább tájékozódj, de ne az Echo-ból, és a Kurucból, hanem valami sokkal objektívebb hírportálból. És természetesen utána gondolkodj, és döntsd el, hogy kinek mit hiszel el.


Mert az igazság a leggyakrabban valahol középen van - de szinte sohasem valamelyik szélsőségben.


Pedro

2012. jan. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!