Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha az Eu fanoknak fontos az...

Ha az Eu fanoknak fontos az Eu, akkor a munkanélküliek eltartását is elviseli?

Figyelt kérdés

Mivel az Eu szinte csak a terek és intézmények felújítására ad pénzt,miközben a gazdaságunkat teljesen kiszolgáltatjuk neki "amit ki is használ" gyakorlatilag csak is nőhet a munkanélküliség!


Ez nem pusztán ijesztegetés , hanem tapasztalat, amit elmúlt évek statisztikái adatai hitelesítenek.


2012. jan. 16. 10:06
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/72 anonim ***** válasza:

"Egyébként multi alatt nem csak a

Tesco-t értjük, hanem a gyárakat

is, csak hogy tudd. Gondolom a

számítógéped amin írsz sem

magyar gyártmány.."


Még mindig nem érted? Azokról a termékekről van szó, amiket mi is megtudunk termelni.

2012. jan. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/72 anonim ***** válasza:

"Talán mert azzal a magyar gazdákat támogatod és nem a szlovákokat... Jézus isten."

Hát én inkább költöm azt a plusz pénzt magamra, mint a gazdákra.

Miért nem gyárt olyan tejet, amit el is tud adni, a szlovák miért gyárt olcsóbban? Valami oka csak van. És ha ugyan az a minőség, akkor nem fogok több pénzt kiadni, kell másra nekem az a pénz, amit én kerestem meg.

2012. jan. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/72 anonim ***** válasza:
Ja és Jézus nem isten, csak a fia.
2012. jan. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/72 anonim ***** válasza:

Akkor nagyon rossz iskolába jársz, buszke93. Bár szerintem amúgy is van még mit tanulnod az életről.


És igen, megvesszük a magyar tejet, amint olcsóbb lesz, mint a szlovák. Saját magamnak nem vagyok ellensége.

2012. jan. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/72 anonim ***** válasza:

"Hát én inkább költöm azt a plusz

pénzt magamra, mint a gazdákra.

Miért nem gyárt olyan tejet, amit

el is tud adni, a szlovák miért

gyárt olcsóbban? Valami oka csak

van. És ha ugyan az a minőség,

akkor nem fogok több pénzt

kiadni, kell másra nekem az a

pénz, amit én kerestem meg."


Fogd már fel, hogy azért tart itt az ország, mert a multikon keresztűl kiáramlik a pénz az országból! Ezért kéne magyar termékeket vásárolni.

2012. jan. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/72 anonim ***** válasza:
Magyarázd meg miért drágább a helyi magyar tej, és miért olcsóbb a szlovák?
2012. jan. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/72 anonim ***** válasza:
Amíg nincs rá kereslet, persze hogy drágább a magyar tej. Régen amíg nem voltak multik, még olcsóbb volt mint most a szlovák!
2012. jan. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/72 anonim ***** válasza:
Egyébként pár éve indítottak ilyen gazdaboltot vagy mit, ahol kifejezetten magyar gazdáktól átvett zöldséget/gyümölcsöt árultak. Nekem jó ötletnek tűnt, mert így kikerülték a multit, azt mondták így olcsóbb lesz. Hát nem lett. Bezárt az összes. Innen is látszik, hogy a gazdák pofátlanul drágán akarják ránk sózni a termékeiket.
2012. jan. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/72 anonim ***** válasza:
Nagymamám mesélte, szóval nem érdemes a korommal jönni.
2012. jan. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/72 anonim ***** válasza:

"Amíg nincs rá kereslet, persze hogy drágább a magyar tej. Régen amíg nem voltak multik, még olcsóbb volt mint most a szlovák!"

Ha régen volt rá kereslet, mégse adták olcsóbban. A szlovák meg már régebben is olcsóbb volt.

2012. jan. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!